Як зайти на роутер.

У нашому сучасному світі комп'ютери відіграють важливу роль. Не рідкість бачити в кожному будинку по два і більше комп'ютера. Як правило, вони всі потребують одночасному підключенні до інтернету. У цьому їм допоможе пристрій під назвою роутер .
Вам знадобиться
  • Компьютер
  • Роутер
  • Интернет-браузер
  • Клавиатура
Інструкція
1
Переконайтеся, що роутер з'єднаний з комп'ютером через мережевий кабель.
2
Відкрийте інтернет браузер, встановлений на вашому комп'ютері.
3
В адресному рядку інтернет браузера введіть ip - адреса Вашого роутер а, який вказаний в інструкції до роутер у. Як правило, у всіх виробників роутер ов ці адреси однакові. Наприклад: 192.168.0.1; 192.168.1.1; 192.168.1.253.
4
Введіть логін і пароль. Якщо Ви не змінювали ці параметри, то вони у всіх виробників приблизно такі: login - admin, password - admin; login - admin, password - залишити порожнім; login - Admin (з великої літери), password - залишити порожнім. В деяких моделях можуть бути інші дані. Вони повинні бути вказані в інструкції до роутер у. Якщо логін і пароль вірні, ви потрапите на головну сторінку роутер а, де виробляються всі основні настройки.
Роутери або маршрутизатори зазвичай використовують для побудови локальної мережі з доступом в інтернет. Якщо в дану мережу необхідно включити мобільні комп'ютери, то краще використовувати обладнання з можливістю створення точки доступу Wi-Fi.
Інструкція
1
Виберіть Wi-Fi роутер і встановіть це обладнання недалеко від розетки. Підключіть пристрій до електромережі та увімкніть його. З'єднайте всі стаціонарні комп'ютери з LAN-роз'ємами Wi-Fi роутера. З єдиним каналом WAN (DSL) з'єднайте кабель підключення до інтернету.
2
Тепер включите один з комп'ютерів, з'єднаний з Wi-Fi роутером. Введіть в адресний рядок інтернет-браузера IP роутера. Після входу в веб-інтерфейс його налаштувань, відкрийте меню WAN (Internet Settings). Виконайте настройку підключення даного мережевого обладнання до сервера провайдера. Збережіть задані параметри.
3
Тепер створіть власну бездротову мережу, відкривши меню Wi-Fi (Wireless Setup). Перейдіть в меню LAN і виконан детальну настройку роботи локальної мережі. Вимкніть функцію Firewall, щоб уникнути проблем зі створенням загальнодоступних мережевих ресурсів. Обов'язково включіть функцію NAT.
4
Якщо ви плануєте використовувати загальні мережеві папки, то відключити програму автоматичної видачі IP-адрес DHCP. Це утруднить настройку мережі, але полегшить процес створення мережевих папок. Збережіть всі налаштування Wi-Fi роутера і перезавантажте його. Після установки зв'язку з сервером провайдера з'ясуйте внутрішній IP-адреса роутера. Зазвичай він не змінюється.
5
Тепер відкрийте настройки мережевого підключення на одному з ПК. Перейдіть до параметрів протоколу TCP/IP. Встановіть прапорець навпроти пункту «Використовувати наступний IP-адреса». Задайте значення статичного IP. В поля «Сервер DNS» і «Основний шлюз» введіть IP-адресу роутера.
6
Аналогічним чином налаштуйте решта комп'ютери і ноутбуки. Щоб відкрити другий ПК, що входить до складу мережі, натисніть клавіші Win + R і введіть в відкрилося поле рядок \ 111.111.111.5. В даному випадку цифри символізують IP-адресу потрібного комп'ютера.