Як витягнути підшипник.

Якщо пральна машина почала видавати гучний шум при віджиманні, постійно злітає ремінь, це означає лише одне, що прийшов час замінити підшипник , що відповідає за обертання барабана. Він знаходиться під манжетою з внутрішньої сторони корпусу під барабаном. Роботи з ремонту ви можете довірити професійним майстрам з сервісу або провести самостійно.
Вам знадобиться
  • - хрестова викрутка;
  • - шестигранники;
  • - підшипник.
Інструкція
1
Перед проведенням ремонтних робіт по заміні підшипник а відключіть пральну машину від електрики, води і каналізації. Пересуньте її на зручну відстань від стіни, відкрутіть саморізи і зніміть задню кришку. Також вам доведеться зняти верхню кришку, щоб мати доступ до барабана. Але перш ніж ви дійдете до нього, відкрутіть пружинні гвинти пружинних опор, заберіть вантаж.
2
Далі відкрийте завантажувальний люк барабана, зніміть ущільнювальну гумку. Через верх витягніть пральний бак.
3
Зніміть приводний ремінь, приберіть манжету. Ви побачите підшипник , який зносився і потребує заміни. Якщо його покачати, виявиться люфт, він і був винуватцем гучного скреготу і виття при віджиманні, а також через нього постійно злітав приводний ремінь, який вам, напевно, доводилося не раз встановлювати знову, обрізаючи руки через гострих країв корпусу.
4
Витягніть підшипник , поставте новий. Проведіть збірку пральної машини в зворотній послідовності. Спочатку встановіть манжету, поставте бак, прикрутіть кріпильні пружинні опори. Натягніть ремінь, встановіть вантаж. Прикрутите задню і верхню кришку, поставте ущільнювальну гумку. Встановіть пральну машину на місце, використовуючи монтажний рівень. Підключіть до системи водопроводу, каналізації та до електрики.
5
Всі роботи по заміні підшипник а, з умовою того, що купили ви його заздалегідь, займають не більше півтори години, але якщо ви ніколи повністю не розбирали пральну машину самостійно, краще все-таки звернутися до професіоналів з сервісної ремонтної майстерні. Що на перший погляд здається досить простим, у новачка може викликати серйозні проблеми, а неправильна розбирання та збирання загрожують виходом машини з ладу.