Як вивчити неправильні дієслова англійської мови. неправильні дієслова на плеєр.

Кожен, хто вивчає англійську мову, рано чи пізно зіткнеться з необхідністю запам'ятовування неправильних дієслів. Звичайно, спочатку можна трохи схалтурити - виписати утворюються не за правилами слова на папірець, написати шпаргалку на долоні. Але в підсумку їх все одно доведеться вивчити, щоб мати можливість швидко і грамотно спілкуватися зі співрозмовником англійською.
Вам знадобиться
  • - роздруковані таблиці неправильних дієслів;
  • - диктофон і плеєр;
  • - картки з неправильними дієсловами.
Інструкція
1
За правилами англійської мови , друга і третя форма дієслів утворюється шляхом додавання до інфінітива закінчення -ed. У цьому немає нічого складного. Однак існує група неправильних дієслів (всього їх близько 270), які не підкоряються правилу. Їх другу і третю форму необхідно запам'ятати.
2
Роздрукуйте таблицю неправильних дієслів і розвісьте їх по квартирі: над обіднім столом, на стіні над комп'ютером. Нехай у вас з собою завжди буде така таблиця. Ви їдете на навчання в тролейбусі, стоїте у величезній черзі - діставайте роздруківку і починайте повторювати.
3
Читайте форми неправильних дієслів вголос. П'ять, десять, п'ятнадцять разів - до тих пір, поки не запам'ятаєте. Зачитайте неправильні дієслова на диктофон, завантажте запис в плеєр і регулярно її слухайте.
4
Зробіть картки з неправильними дієсловами. На одній стороні напишіть дієслово в першій формі, на іншій - його другу і третю форми. Витягуйте картки і, дивлячись на першу форму, Провідміняйте неправильний дієслово. Таким корисним проведенням часу можна зайнятися з однокласниками чи одногрупниками, також корпеющімі над вивченням неправильних дієслів.
5
Зазвичай запам'ятати вірші куди легше, ніж вивчити уривок з прози. Тому для того, щоб швидше запам'ятати неправильні дієслова, складіть про них вірш. Можливо, ваш викладач і сам підкаже вам заримувати строчки. Наприклад, це можуть бути такі вірші: Я в буфеті buy-bought-bought (купувати) Першокласний бутерброд, За нього я pay-paid-paid, (платити) У класі в парту lay-laid-laid (класти) І зовсім think-thought-thought, (думати) Що сусід його умнет.І тепер мені дуже сумно - Smell-smelt-smelt він дуже смачно! (Пахнути) .Ви можете з друзями або самостійно скласти смішне твір, який повеселить вас і допоможе вивчити неподдающиеся неправильні дієслова.
На кожне правило є виняток. При вивченні іноземних мов це може створити проблеми - не у всіх добра пам'ять. Неправильні дієслова відносяться саме до таких винятків - їх можна або вивчити чи ні. Ось декілька простих порад на розвиток пам'яті.
Інструкція
1
Оточіть себе неправильними дієсловами! У будь-якому магазині можна купити маленькі клейкі листочки. Напишіть на них форми дієслів з перекладом і повісьте над своїм робочим столом - так ви будете їх бачити і запам'ятовувати.
2
Незайвим буде підготувати картки з дієсловами і їх формами на одній стороні і з їх перекладом на іншу. Такі картки можна завжди носити з собою в кишені і повторювати в будь-який зручний час - у транспорті, у вільну хвилину на роботі. Якщо ви щось забули, завжди можна підглянути на зворотний бік картки.
3
Як би ви не були зайняті, виділіть хоча б 10-15 хвилин в день на вивчення іноземної мови. З цих 10-15 хвилин 5 точно можна буде витратити на повторення неправильних дієслів. Просто складіть їх список і кожен день уважно прочитуйте, наприклад, перед сном.
4
Якщо ви займаєтеся іноземною мовою на курсах або з репетитором, пам'ятайте, що хороший викладач-методист завжди задає досить багато письмових завдань на граматику. Не лінуйтеся виконувати письмові завдання на неправильні дієслова і переписувати в зошит навіть ті вправи, в які просто потрібно вставити дієслово в потрібній формі. Як правило, при листі пам'ять працює особливо активно.
5
Купуйте книги на досліджуваному вами іноземній мові. Навіть якщо ви не так давно освоїли алфавіт, навіть якщо ви можете читати саму примітивну книгу лише зі словником. Коли ви читаєте і перекладаєте, слова і форми слів запам'ятовуються особливо добре. Купуйте книги, які вам цікаві і які ви в принципі хотіли б прочитати - зацікавленість у розвитку сюжету допоможе вам подолати труднощі в розумінні.
6
Не займайтеся весь час по одному підручнику, придбайте кілька. В ідеалі у вас повинен бути окремий підручник з граматики досліджуваної іноземної мови, а краще навіть декілька. У кожному учня з граматики є свої слабкі і сильні сторони, один допоможе краще запам'ятати неправильні дієслова, інший - вивчити питання модальності.
7
Заведіть собі звичку кожен раз намагатися про себе перекладати те, що ви сказали, на досліджуваний іноземну мову, а також, за наявності друзів і близьких, які вивчають той же іноземну мову, говорити з ними на ньому, хоча б по 10 -20 хвилин в день. Така практика дозволить подолати мовний бар'єр, страх перед вживанням іноземної мови. Крім того, якщо вашим друзям і близьким вивчення іноземної мови дається більш успішно, то вони зможуть вказувати вам на ваші помилки.
8
Пам'ятайте: вивчення іноземної мови, чи стосується воно запам'ятовування неправильних дієслів або роботи з лексикою або фонетикою, - це питання практики. Добре знає іноземну мову той, хто постійно його використовує під час роботи, спілкування, перекладів або хоча б читання.