Як підключити телефон Як веб-камеру. підключення web-камери до мобільного телефону через перехідник.

Рано чи пізно, але практично будь-який користувач телефону або смартфона з підтримкою вбудованої відеокамер замислювався про використання її як веб-камеру. Цьому є пояснення. Вартість веб-камери коливається від декількох сотень рублів до 2-3 тисяч рублів. Навіщо платити за додаткову камеру, якщо вона є у вашому телефоні? Відповідь очевидна. Для використання відеокамери телефону як веб-камерою необхідно встановити додаткову утиліту.
Інструкція
1
До того моменту, як стало відомо про появу спеціалізованих програм для використання камери телефону в інших цілях, народні умільці намагалися зробити все можливе: на власному досвіді і своїх телефонах пробували експериментальні схеми, розбирали телефони, деякі навіть витягали відеокамери з телефонів . Але грамотних і правильних рішень у цій області так і не з'явилося.
2
Після створення спеціалізованої програми WebCamera Plus з'явилася можливість передавати зображення з відеокамери телефону на будь-який інтернет-клієнт. Далі з'явилася можливість підтримки звуку. Тепер в таких програмах, як Skype, є можливість передавати мовні повідомлення безпосередньо з мікрофону телефону. Пізніше виходить програма Mobiola WEB Camera, яка має підтримку інших платформ.
3
Програма платна, але не вимагає активації або реєстрації. Після запуску відбувається автоматична перевірка на підключення смартфона або комунікатора до вашого комп'ютера. При успішному пошуку на головну панель виводиться модель камери. При використанні камери телефону в інших програмах, в настройках необхідно провести пошук веб-камери (наприклад, в Skype). Веб-камера стає активною після збереження налаштувань у вікні програми. За допомогою камери можна робити знімки і невеликі відеозапису.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/embed/VmSnNBH3oU8
Зверніть увагу
Вам знадобляться програми Mobiola WebCamera, WebCamera Plus.
Корисна порада
Використання Mobiola WebCamera дозволить заощадити від декількох сот до кількох тисяч рублів на купівлі веб-камери.
Веб-камери відрізняються один від одного інтерфейсом, за яким здійснюється передача даних на комп'ютер. Найчастіше використовується USB, дещо рідше - Ethernet. При використанні в якості веб-камери смартфона дані передаються по GPRS- або WiFi-радіоканалу.
Інструкція
1
Щоб скористатися веб-камерою, яка підключається через інтерфейс USB, просто підключіть її до наявного на комп'ютері вільного порту відповідного стандарту. Якщо всі порти зайняті, скористайтеся USB-хабом. Краще використовувати хаб, який має окреме джерело живлення, особливо, якщо інші підключені до нього пристрої споживають значний струм. До самої ж камері приєднувати блок живлення не потрібно - необхідна для своєї роботи напруга вона отримує прямо від порту.
2
Подальші дії залежать від того, яка на комп'ютері встановлена операційна система. Якщо це Linux, запустіть програму Usbview і подивіться, яким кольором відображається назва камери: червоним або чорним. У першому випадку поновіть дистрибутив до версії, в якій ця модель камери підтримується (не забудьте перед цим зробити резервну копію всіх потрібних даних), а в другому - запустите програму Xawtv, виберіть в ній камеру , і вона запрацює відразу. Після такої перевірки їй можна користуватися і в інших програмах, наприклад, Skype.
3
Щоб змусити веб- камеру працювати в Windows, встановіть драйвера з доданого до неї диска. Якщо він відсутній, перейдіть на сайт виробника приладу і скачайте драйвера з нього. Після цього камерою також можна буде користуватися в будь-яких програмах, призначених для роботи з нею.
4
Веб-камери, що працюють через інтерфейс Ethernet (також звані IP-камерами), не вимагають драйверів. Приєднаєте такий прилад до роутера. При необхідності використовуйте перехідник для подачі живлення за стандартом PoE. Якщо ж харчування таким способом в камері не передбачено, використовуйте входить до її комплект зовнішній блок живлення. На комп'ютері з Windows запустіть програму для пошуку IP-адреси веб-камери, отриманого їй по протоколу DHCP. Налаштуйте камеру , встановіть складні логін і пароль. Після цього отримати доступ до камери можна буде з комп'ютера з будь ОС за умови, що на ньому є браузер, що працює безпосередньо (без застосування проксі), і плагін, вказаний в керівництві по експлуатації камери (наприклад, Flash).
5
Щоб використовувати як веб-камери смартфон, встановіть на нього програму Mobiola або Bambuser. Перша з них є платною і працює через локальну мережу, використовуючи WiFi (телефон повинен мати відповідний радіомодуль), а друга безкоштовна, і працює вона через інтернет по протоколу GPRS. Для Mobiola встановіть на комп'ютер програму-клієнт, що під управлінням ОС Windows або Mac OS X, а для Bambuser на комп'ютер нічого не встановлюйте за умови, що він підключений до інтернету і має браузер з плагіном Flash. ОС на ньому при цьому може бути будь-який, в т.ч. Linux. У другому випадку підключіть на телефоні найдешевший тариф на безлімітний доступ в інтернет, правильно налаштуйте точку доступу (APN), зареєструйтесь на сайті Bambuser, введіть в програму на телефоні логін і пароль і встановіть в її настройках приватний режим передачі. На комп'ютері перейдіть на сайт Bambuser, також введіть логін і пароль, а потім зайдіть на власну сторінку і відкрийте поточну трансляцію. Дані будуть передаватися з затримкою в декілька секунд.
Зверніть увагу
Все підключення виробляєте при знеструмленому устаткуванні. Встановіть складні логін і пароль. Не робіть доступ до камери публічним, якщо така трансляція здатна порушити авторські та суміжні права, а також право на зображення громадянина.