Як до фото додати музику.

Деякі відеокліпи представляють собою своєрідне поєднання фотографій і музичних доріжок. Такі файли зазвичай називають презентаціями. Для їх створення можна використовувати велику кількість програм.
Вам знадобиться
  • Movie Maker.
Інструкція
1
Для швидкого створення презентацій за допомогою безкоштовних утиліт використовуйте програму Movie Maker компанії Microsoft. Виконайте завантаження цієї програми з офіційного сайту фірми-розробника. Встановіть утиліту. Перезавантажте комп'ютер.
2
Запустіть програму Movie Maker. Додайте фотографії і зображення, які будуть включені в презентацію. Для цього відкрийте меню «Файл» і виберіть функцію «Додати в проект».
3
Після запуску провідника Windows виберіть потрібні файли. Повторюйте цей алгоритм доти, поки не всі потрібні зображення не відобразяться в меню робочого проекту. Тепер аналогічним чином додайте одну або декілька музичних композицій.
4
Відкрийте вкладку «Вид» і поставте галочку поруч з полем «Відображати смугу візуалізації». Тепер по черзі перемістіть всі потрібні зображення в з'явилося знизу поле. Краще виконувати цю процедуру в певній послідовності, щоб потім не довелося перевпорядковувати фотографії.
5
Тепер перемістіть додані музичні доріжки в поле «Звук». Після цього настане найвідповідальніший момент у створенні проекту. Змініть час показу кожного слайда. Це дозволить вам ідеально підігнати зображення під музику.
6
Перевірте якість створеної презентації. Для цього натисніть кнопку Play і перегляньте весь відеофільм. Запам'ятайте тайминги тих моментів, де потрібно підправити час показу слайда. Виконайте коригування вибраних частин проекту.
7
Розпочніть збереженню презентації. Для цього натисніть клавіші Ctrl і S. У новому меню введіть назву майбутнього кліпу. Виберіть місце для збереження презентації.
8
Поставте галочку поруч із пунктом «Забезпечити максимальну якість відео». Краще надалі конвертувати файл в інший формат, якщо він буде займати занадто багато місця. Натисніть кнопку «Продовжити» і дочекайтеся завершення роботи програми.