Як завжди бути самим собою.

Часом людина чує від своїх близьких і друзів загадковий і не зовсім зрозумілий рада: "Залишайся завжди самим собою". Але хто-небудь замислювався коли-небудь, що означають ці таємничі слова?
Інструкція
1
Полюбіть себе - насамперед свої недоліки. Немає досконалих людей. Можливо, ваше тіло неідеально, у вас є шкідливі звички, але ви - це ви. Навчіться себе цінувати, любити і поважати. Якщо ви не будете робити це самі, то що можна говорити про оточуючих вас людей. Кожна людина індивідуальна, він - творіння, унікальний твір природи.
2
Не кажіть формальною мовою. Не намагайтеся перейняти чиюсь манеру розмови. Виражайтеся в повсякденному житті просто - без витіюватих слів, які вам не близькі.
3
Зверніть увагу на свою поведінку в суспільстві. Часом життя складається так, що людина веде себе в тій чи іншій ситуації невластиво собі - деякі місця, обставини і люди його напружують, він замикається або дратуєте. Відпустіть ситуацію. Розслаблення означає повернення до витоків, до внутрішнього душевній рівновазі.
4
Не поспішайте. Перебуваючи весь час у русі, людина може забути, ким він насправді є. Поспішати значить не розкриватися повністю. Розмовляючи з людьми, робіть зупинки. Поспішаючи кудись, збивайте темп. Правило одне: чим більше ви поспішаєте, тим далі ви тікаєте від справжнього самого себе.
5
Найчастіше виступайте публічно. Мало того, що ви розкриєте свій внутрішній потенціал і прийміть себе таким, яким є, на додаток до цього ви привчите інших людей приймати вас справжнім. Якщо у вас немає можливості ораторствувати на публіці, то почніть вести блог в інтернеті, і чим відвертіше, тим краще для вас. Перші записи будуть даватися з трудом - складно оголяти душу. Ніхто не хоче виглядати слабким і беззахисним в очах інших. Побачивши перші їдкі коментарі під своїми постами, вам захочеться кинути це заняття, але складнощі лише загартовують. Так ви почнете сприймати сторонню критику і внутрішньо відкриватися не тільки і стільки для оточуючих, а скільки для себе.