Як вибрати ресторан.

Похід в ресторан - невеличке свято. І від того, наскільки грамотно буде вибрано заклад, залежить те, чи відбудеться це свято або буде повністю і безповоротно зіпсований. Як же правильно вибрати ресторан , щоб потім не відчувати жалю і незручності перед супутниками?
Інструкція
1
Чітко дайте собі відповідь на питання, з якого приводу замислюється похід в ресторан . Це ділову вечерю з потенційним партнером по бізнесу або романтичної побачення з дамою серця? А, може, це сімейний святковий обід з дітьми? Від приводу буде залежати вибір закладу: його формату, концепції, інтер'єру, асортименту страв та іншого.
2
Поцікавтеся у знайомих, де вони проводять подібні зустрічі, почитайте відгуки про ресторан ах вашого міста в інтернеті. Сьогодні у багатьох підприємств є веб-сторінки. Ресторани та кафе - не виняток. На їх сайтах можна прочитати відгуки відвідувачів, подивитися фото, оцінити меню. Відберіть для себе кілька закладів, що задовольняють вашим смакам і цілям.
3
Зателефонуйте до попередньо відібрані вами ресторан и, розпитайте адміністратора про інтер'єр, контингенті, розмірі заклади, цінової категорії, особливості кухні, асортименті страв, напоїв, музичному супроводі та шоу-програмі, якщо такі заявлені. Уточніть форму оплати: готівковий розрахунок або пластикова карта.
4
Якщо ви не палите або збираєтеся в заклад з дітьми, то поцікавтеся наявністю в ньому зони для некурящих відвідувачів. У хороших ресторан ах повинні бути зали для курців, некурящих, а також гарна потужна витяжка.
5
Визначтеся з транспортом, на якому збираєтеся відправитися в ресторан . Це буде таксі, особистий автомобіль, метро? Наявність у закладу автостоянки служить йому додатковим плюсом. Якщо парковка ще й охороняється, то це взагалі чудово.
6
Розрахуйте ваш бюджет. Це, мабуть, найважливіший пункт. Існує таке поняття, як «середня сума рахунку» або «середній чек». Виходите з середньої суми рахунку для відібраного вами закладу.
7
Визначившись з ресторан ом, не полінуйтеся ще раз подзвонити в нього, забронювати столик і зробити попереднє замовлення страв та напоїв. Це допоможе уникнути таких неприємних сюрпризів, як відсутність місць або відсутність потрібних страв на момент вашого візиту.
Весілля - важливий і відповідальний крок для молодят, який має на увазі під собою купу клопотів і проблем. Однією з них є пошук відповідного для торжества ресторану, втім, знайти підходяще місце досить просто, особливо якщо мова йде про ресторанах столиці України.
Інструкція
1
Визначтеся з кількістю запрошених гостей і родичів, а також з сумою, яку ви готові витратити на торжество. Якщо мова йде про скромний святі з малою кількістю присутніх, ви можете орендувати невеликий ресторан з помірними розцінками, так ви зможете заощадити енну суму грошей. Але якщо ви, навіть за найскромнішими підрахунками, очікуєте більше п'ятдесяти гостей, краще подумати про більш просторому і, відповідно, більш дорогому варіанті.
2
Уточніть список наявних в Києві ресторанів. Зробити це можна за допомогою інтернету, наприклад, сайт Gorod.kiev.ua пропонує користувачам досить точну інформацію про всі підприємства (в тому числі і ресторанах), зареєстрованих на даний момент в столиці України. Також ви можете скористатися послугами інформаційно-довідкової служби «Укртелеком», для цього достатньо, перебуваючи в Києві, зателефонувати на номер 170.
3
Оберіть ресторан, який найбільше влаштовує вас, уточніть його адресу і телефон. Потім зв'яжіться з адміністратором і обговоріть можливість проведення весілля. Спільними зусиллями сформуйте меню майбутнього свята і схему розсадження гостей. Проконтролюйте, щоб загальна вартість послуг ресторану (приготування страв, сервірування столів, обслуговування і т.д.) не перевищила запланований вами бюджет. Ви можете домовитися з рестораном про закупівлю власних продуктів для урочистого вечора і тим самим знизити свої витрати.
4
Відвідайте ресторан разом з передбачуваним провідним торжества. Продумайте можливі конкурси та ігри так, щоб гостям було комфортно в них брати участь, і щоб вони довго не засиджувалися на місці. Тамада повинен добре орієнтуватися на території ресторану, і знати в обличчя обслуговуючий весілля персонал, так буде простіше і йому, і вам.