Як знайти електронну пошту одного. Як знайти друзів через пошту.

Послугами електронної пошти зараз користуються практично всі люди, що мають доступ до інтернету. Миттєва відправлення та отримання текстових, а також фото- і відеофайлів робить цей сервіс таким популярним. Можна спробувати знайти e-mail різними способами.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - реєстрація в соціальних мережах.
Інструкція
1
Зверніться до соціальних мереж інтернету, наприклад «Однокласники», «Мій світ», «В контакті», «Твіттер» та ін. Мало який користувач інтернету нині не складається хоча б в одному подібному співтоваристві.
2
Для здійснення пошуку конкретної людини вам потрібно зареєструватися на будь-якому з даних ресурсів. Після проходження авторизації перейдіть по закладці «пошук людей» і введіть у пропоновану рядок прізвище, ім'я та інші відомі вам дані про людину.
3
Якщо ви знайдете його аккаунт, то напишіть листа своєму другові з проханням вказати його електронну адресу. На деяких сервісах e-mail відображається в нижній частині сторінки при наведенні курсору миші на фотографію користувача.
4
Введіть дані свого одного (прізвище, ім'я) в пошукову рядок вашої програми-браузера. Якщо розшукуваний чоловік де-небудь на просторах інтернету викладав подібну інформацію про себе (свій e-mail), ви її отримаєте.
5
Перегляньте різні сайти, інтернет-сторінки, форуми, де ваш друг, можливо, міг залишити свою поштову адресу. На це доведеться витратити деяку кількість часу, але є ймовірність того, що ви відшукаєте потрібну вам інформацію.
6
Зверніться до ваших загальним друзям, якщо такі є, і попросіть адресу електронної пошти розшукуваного людини у них. Можливо, вони зможуть вам допомогти у вашій проблемі.
7
Якщо ваш друг є особою офіційною або вам відомо його місце роботи або навчання, вийдіть на сайт даної установи, подивіться розділ «Контакти», можливо, яку-небудь інформацію ви знайдете там.
8
Ставтеся досить обережно до численних пропозицій в інтернеті знайти дані про людину по його прізвища. У більшості своїй це - платні послуги. Навіть якщо написано, що відправка sms-повідомлення (для отримання коду активації або чого-небудь ще) абсолютно безкоштовна, перевіряйте цю інформацію у свого провайдера мобільних послуг.