Як створити електронні презентації.

Важко уявити сучасний урок без супроводу пояснень вчителя комп'ютерними презентаціями. Така форма роботи успішно застосовується абсолютно на всіх заняттях, незалежно від предмета. Та й у повсякденному житті електронна презентація допоможе відобразити і зберегти важливі моменти.
Вам знадобиться
  • - спеціальне програмне забезпечення, наприклад, PowerPoint від Microsoft Office;
  • - текст;
  • - картинки і фотографії;
  • - музичний супровід (якщо воно необхідно).
Інструкція
1
Сфера використання комп'ютерних презентація досить широка: навчальні та позакласні заняття в школі, вузах, заходах в установах культури, бібліотеках. Необхідні вони і в дитячих садах в якості навчального посібника. Втім, перераховувати області застосування електронних презентацій можна нескінченно. Перевагою таких засобів є те, що при певних навичках і елементарних знаннях комп'ютерної грамотності створити презентацію не складе особливих труднощів навіть початківцю ПК.
2
Перед початком роботи над презентацією вирішите, якій темі або якого предмету вона буде присвячена. Визначте приблизну кількість сторінок та їх вміст. Підготуйте текст і необхідні зображення, схеми, діаграми. Коли у вас все буде під рукою, можете приступати до створення презентації .
3
Для цього скористайтеся будь-якою версією спеціальної програми PowerPoint. Як правило, вона поставляється разом з пакетом Microsoft Office. PowerPoint є одним з найбільш поширених засобів для створення презентацій і порівняно легким в роботі. Тому з нею впорається навіть починаючий користувач ПК.
4
Запустіть на своєму комп'ютері додаток PowerPoint. У розпочатому робочому вікні у верхній панелі знайдіть пункт «Створити слайд». Натисніть на нього стільки разів, скільки потрібно сторінок в проекті. У разі потреби додаткові сторінки можна буде додати в будь-який момент.
5
Потім перейдіть в меню «Конструктор» і підберіть відповідний для вашого проекту дизайн слайдів. Фон можна встановлювати як для всіх сторінок, так і для вибіркових. Просто виділіть потрібні слайди і застосуєте до них відповідні зміни, клікнувши на фон лівої кнопкою комп'ютерної мишки. Тут же ви можете підібрати необхідний для сторінок вашої презентації макет. Причому, на кожному слайді може бути свій шаблон.
6
Після того як ви визначилися зі структурою презентації , займіться її наповненням. Додайте текст, фото, зображення. Якщо буде потрібно, попрацюйте з оформленням текстового матеріалу, виберіть шрифт і колір тексту.
7
Редагування в презентації проводиться або з меню «Правка», «Формат», або за допомогою правої кнопкою миші. Вирізуйте, копіюйте потрібні вам елементи і вставляйте їх в проект.
8
Коли презентація буде готова, зайдіть в розділ меню «Показ слайдів» і налаштуйте тривалість кожного слайда, анімацію, звукові ефекти.
9
Збережіть файл. Для цього скористайтеся функцією «Зберегти як» в меню «Файл». Виберіть місце розташування презентації і натисніть «Зберегти».
Корисна порада
Щоб раптово не втратити даний презентації, часто зберігайте проект.