Як змінити фон в скайпі. Як вимкнути мікрофон в скайпі.

Важливою складовою в Скайпі є візуальний фон, т.к. він впливає на загальне сприйняття інформації (це доведено дослідниками). Різні люди віддають перевагу різним варіантам оформлення Скайпу, саме тому розробники програми передбачили для користувачів можливість змінювати фон. Зробити це можна за наявності мінімальних навичок.
Інструкція
1
В панелі налаштувань натисніть кнопку «особисті настройки», - відкриється меню. В ньому виберіть пункт «змінити шпалери», після чого відкриється нове вікно, де буде написано «вибрати фон для Skype».
2
Далі ви можете вибрати стандартні зображення програми. Для цього потрібно перемикачем вибрати положення «використовувати фон», після чого під ним з'явиться список можливих стандартних зображень, вибрати з яких одне можна клацанням миші.
3
Якщо ви хочете, щоб в якості фон а в Скайпі була використана стандартна гамма кольорів, налаштуйте перемикач на «виберіть стандартну колірну гамму», після чого підтвердіть вибір натисканням круглої кнопки відповідного відтінку.
4
Якщо ж ви вирішите створити персональний відтінок кольору, можна вибрати його, пересуваючи бігунок за шкалою з квітами - одночасно на кнопці будуть відображатися результати змішання кольорів. Знайшовши вподобане поєднання, вам залишиться лише позначити своє рішення про вибір, натиснувши на круглу кнопку.
5
Крім того, в якості фон а ви можете встановити в програмі і своє власне зображення, яке зберігається в вашому персональному комп'ютері. Для цього потрібно натиснути кнопку «огляд», після чого відкриється нове вікно. В ньому потрібно вибрати файл картинки і підтвердити вибір натисканням кнопки «відкрити». Причому, потрібно пам'ятати, що в якості фон а можуть використовуватися ваші власні зображення тільки в декількох дозволах: PNG, JPG, JPEG, BMP. Якщо ваш малюнок був раніше збережений в іншому форматі, потрібно попередньо перевести його в один із зазначених чотирьох.
6
Після того як ви натиснули на «відкрити», зображення з'явиться в переліку, розташованому під перемикачем. Потрібно клацнути по ньому і натиснути на функцію «зберегти», а потім «ОК». щоб остаточно підтвердити свій вибір. Після цього відкрите раніше вікно «вибрати фон для Skype» має закритися.
7
Таким чином можна періодично міняти зображення фон а в Скайпі , варіюючи картинки і кольори відповідно до власними бажаннями та настроєм.