Як зробити з кефіру сирок.

Сир - це справжнє джерело кальцію і інших корисних речовин. Тому цей продукт повинен бути присутнім в раціоні кожної людини, а особливо майбутніх мам і маленьких дітей. Зробити сирок можна і в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • - кефір;
  • - сито;
  • - друшляк;
  • - марля;
  • - каструлі;
  • - вода;
  • - дерев'яна лопатка;
  • - кулінарний термометр.
Інструкція
1
Помістіть упаковку кефіру (краще використовувати дитячий) в морозильну камеру і протримаєте його там до тих пір, поки кефір повністю не замерзне. Витягніть упаковку з замерзлим кефіром, розкрийте її і виверніть вміст на дрібне сито. Через кілька годин (кефір повинен повністю відтанути) в ситі залишиться ніжний і досить смачний сирок .
2
Є й інший спосіб. Налийте кефір в невелику каструлю. Можна також використовувати для приготування сирка скисле молоко - кисляк, яке, до речі, теж нерідко в народі називають «кефіром». У каструлю побільше налийте воду і поставте її на вогонь.
3
Коли вода у великій каструлі закипить, помістіть в неї каструльку з кефіром, тобто зробіть «водяну баню». Зменшіть вогонь до мінімуму. Через кілька хвилин, кефір почне згортатися.
4
Акуратно відсуньте згусток який звернув кефіру від центру каструлі до одного з його країв. Це необхідно зробити для того, щоб вся «кефірна» маса добре прогрілася.
5
Приблизно через десять хвилин температура кефіру повинна складати 60 градусів (перевірити це можна за допомогою кулінарного термометра), тому саме час зняти каструлю з плити. Вода гаряча вам вже не знадобиться, її можна вилити, а ось каструлю з «кефірної» масою помістіть на півгодини в прохолодне місце.
6
Постеліть в друшляк марлю і вилийте в нього остигнула «кефірну» масу, попередньо підставивши під друшляк якусь ємність (наприклад, це може бути каструля, в якій до цього перебувала вода).
7
Краї марлі зав'яжіть між собою: в результаті має вийти мішечок, який підвісьте над ємністю з сироваткою. Через пару годин сирок буде готовий.
Зверніть увагу
Пам'ятайте: сир, приготований з кислого природним шляхом молока, давати маленьким дітям не рекомендується. В такому сирком може міститися шкідлива флора.
Корисна порада
Чи не нагрівайте кефір більше 60 градусів, оскільки, по-перше, в ньому загинуть корисні бактерії, а по-друге, сир з такого кефіру вийде жорстким.