Як відкрити порт в модемі D-Link. Як зайти на домашню сторінку модему d link.

Клієнтські пристрої для зв'язку з інтернетом широко поширені серед користувачів. У процесі роботи часто виникає необхідність відкрити порт в модемі D-link. Наприклад, багато ігри і програми обміну даними не працюватимуть, якщо не призначити в налаштуваннях спеціальні порт и для цих додатків.
Інструкція
1
Відкрийте веб-інтерфейс налаштування модему, він зроблений у вигляді інтернет-сторінки доступною з будь-якого браузера. Запустіть Opera, Chrome, або іншу програму, за допомогою якої ви переглядаєте ресурси мережі. Наберіть в адресному рядку адресу модему, за замовчуванням це 192.168.0.1.
2
Якщо ця сторінка не відкривається, вам слід натиснути кнопку «Пуск», вибрати меню «Виконати» («Знайти програми та файли») і ввести команду cmd. Відкриється вікно консолі, в якому напишіть Ipconfig і натисніть клавішу Enter. Знайдіть розділ «Ethernet адаптер» і в ньому рядок «Основний шлюз». Там буде вказано мережеву адресу вашого модему. Запам'ятайте його і наберіть в адресному рядку браузера.
3
Введіть ім'я користувача та пароль у вікні авторизації модему. Якщо ніхто не міняв налаштувань, це буде логін admin і такий же пароль. Натисніть кнопку ОК, щоб перейти до сторінки параметрів пристрою. Іноді в якості пароля використовується порожнє поле - спробуйте різні варіанти.
4
Відкрийте розділ Advanced в меню модему. У деяких версіях прошивки ця кнопка винесена на головну сторінку, іноді вона захована в розділі WAN. Тому якщо ви не побачили її відразу, пошукайте на інших сторінках налаштувань. Коли відкриєте це меню, ви побачите підрозділи, у тому числі і Port Forwarding. Також ця функція може називатися Port Mapping, Virtual Servers або Port Triggering. Клацніть по цьому пункту.
5
Натисніть кнопку Add, щоб додати нове правило відкриття порт ів. Введіть латинськими літерами в поле Name назву для правила, наприклад, ім'я програми, заради якої відкривається порт . Потім вкажіть номер порт а і свій ip-адреса в призначених для цього полях. Вкажіть протокол зв'язку, тобто TCP або UDP. Якщо сумніваєтеся, можете створити кілька правил з різними варіантами протоколу. Натисніть кнопку Save або Apply, щоб зберегти зроблені зміни.
6
Після створення всіх правил, які вам потрібні, перезавантажте модем за допомогою кнопки Reboot. Коли зв'язок відновиться, модем відкриє для доступу зазначені вами порт и.
Щоб створити і налаштувати домашню локальну мережу з доступом в інтернет, рекомендують використовувати модеми, роутери або маршрутизатори. У тому випадку, якщо до складу мережі будуть входити ноутбуки, вибирайте обладнання, здатне створювати бездротові точки доступу.
Вам знадобиться
  • - Wi-Fi модем;
  • - мережеві кабелі.
Інструкція
1
Придбайте відповідний маршрутизатор. Для цього вивчите інструкції до ноутбуків і визначте типи передачі сигналу і безпеки, з якими вони працюють. Обов'язково уточніть наявність потрібно роз'єму WAN або DSL у маршрутизатора.
2
Підключіть придбане пристрій до електромережі та увімкніть його. З'єднайте з роз'ємами Ethernet (LAN) всі стаціонарні комп'ютери. У тому випадку, якщо кількість підключаються ПК перевищує число необхідних каналів LAN, придбайте мережевий концентратор.
3
Підключіть цей пристрій до Wi-Fi маршрутизатора, використовуючи звичайний мережевий кабель. За допомогою аналогічних кабелів підключіть стаціонарні комп'ютери до мережного концентратора.
4
З'єднайте з роз'ємом WAN (Internet, DSL) Wi-Fi маршрутизатора кабель підключення до інтернету. Увімкніть один з підключених до маршрутизатора комп'ютерів і запустіть інтернет-браузер. Заповніть його адресний рядок IP-адресою пристрою.
5
В меню оберіть пункт Internet (WAN). Налаштуйте параметри відкритого меню. Не забудьте перевірити логін і пароль, видані вам оператором.
6
Перейдіть в меню Wi-Fi (Wirеlеss Sеtup). Створіть власну бездротову точку доступу. Виберіть тип безпеки, який підходить для роботи з вашими ноутбуками. Збережіть параметри маршрутизатора. Перезавантажте пристрій.
7
Повторіть вхід в web-інтерфейс обладнання. Відкрийте меню LAN. Переконайтеся в тому, що всі Ethernet- порти Wi-Fi маршрутизатора включені і активні. Перевірте, чи включені функції DHCP і NAT. Перейдіть в меню Status. Переконайтеся в тому, що підключення до сервера провайдера активно.
8
Переконайтеся в тому, що доступ до мережі інтернет присутній на всіх комп'ютерах, підключених до Wi-Fi маршрутизатора. В іншому випадку скиньте налаштування мережевих адаптерів комп'ютерів і адаптерів бездротового зв'язку ноутбуків.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_Q6ftYPthyQ