Як оцифрувати відеокасету.

Для тих людей, хто досі зберігає старі відеокасети, є хороша новина. Записи з цих носіїв можна перевести в цифровий формат і зберігати на жорсткому диску або інших накопичувачах. Природно, для цього необхідна наявність певного обладнання.
Вам знадобиться
  • - відеомагнітофон;
  • - TV-тюнер.
Інструкція
1
В якості основного адаптера, призначеного для з'єднання відеомагнітофона з комп'ютером, використовуйте TV-тюнер. У даному випадку не має значення, який тип пристрою ви будете використовувати. Основна вимога до тюнера - наявність портів прийому відеосигналу.
2
Підключіть ТВ-тюнер до комп'ютера. Якщо ви використовуєте внутрішній устрій, встановіть його в слот PCI системної плати. Для підключення зовнішнього тюнера використовуйте USB-порт.
3
Тепер з'єднайте відеомагнітофон з TV-тюнером. Для цього використовуйте кабелі формату RCA-RCA («тюльпан»). Обов'язково підключіть до TV-тюнера шнур передачі звукового сигналу.
4
Увімкніть комп'ютер і встановіть програму, призначену для роботи з TV-тюнером. Врахуйте одну особливість: якщо функціонал обраної утиліти не дозволяє захоплювати зображення, яке передається на дисплей, встановіть додаткову програму, наприклад Fraps.
5
Налаштуйте параметри роботи TV-тюнера. При виборі дозволу зберігається відеопотоку використовуйте значення 640х480 або 800х600. Установка більшого дозволу не підвищить якість відео, а лише збільшить розмір самого файлу.
6
Підготуйте комп'ютер і операційну систему до запису відео. Вимкніть всі сторонні додатки і програми. Налаштуйте звукову схему таким чином, щоб під час відтворення фільму не виникало сторонніх сигналів. Особливу увагу приділіть програмам, які здатні видавати спливаючі вікна.
7
Увімкніть відеомагнітофон і вставте в деку потрібну касету. Розпочніть відтворення відео, попередньо включивши програму захоплення. Натисніть потрібне поєднання клавіш для початку запису. Дочекайтеся завершення відтворення і зупиніть роботу програми.