Як себе вести в Греції.

Перш ніж відправлятися в Грецію, слід ознайомитися з її традиціями та особливостями. Те, що вважається для російської людини нормальним, може здатися грекам незвичним або навіть образливим. Вирушаючи в подорож, заздалегідь продумайте всі тонкощі своєї поведінки, щоб не потрапити в неприємну ситуацію.
Інструкція
1
Уважно слідкуйте за своїми жестами: багато хто з них греки можуть зрозуміти інакше, ніж ви. Наприклад, не можна прикладати вказівний палець до губ, просячи людини говорити тихіше, оскільки це буде розцінено як намір щось розповісти. Погойдування долонею, яким в нашій країні зазвичай супроводжується прощання, в Греції означає прохання підійти ближче. А стиснений кулак з відстовбурченим великим пальцем в цій країні - це грубе вимога заткнутися, а не знак, що все добре.
2
Будьте обережні, гуляючи вулицями, особливо в людних місцях. В Греції дуже багато кишенькових злодіїв, які із задоволенням грабують нерозторопних туристів. Особливо часто дрібні крадіжки відбуваються в суспільному транспорті, тому уважно стежте за своїм майном і постарайтеся не носити з собою цінних речей і великих сум.
3
Пам'ятайте, що Греція - дуже спекотна країна. Постарайтеся не гуляти вдень без супроводу, а також використовуйте спеціальні засоби, щоб захиститися від сонячних ударів. Зокрема, у вас завжди повинні бути з собою пляшка води, головний убір і пляжний парасолька. Якщо вам раптом стало погано, спробуйте знайти найближчу аптеку. Її співробітники обов'язково нададуть вам першу допомогу.
4
Не паліть і не з'являйтеся в громадських місцях у п'яному вигляді, щоб у вас не виникло проблем з поліцією. Ви можете випити трохи в пабі або ресторані, але тільки за умови, що будете знати міру. Водіння у п'яному вигляді, зрозуміло, неприпустимо. Що стосується куріння, воно заборонено в таксі і громадських місцях, за винятком тих, які обладнані спеціальною зоною.
5
Не забувайте про чайові. Таксистам їх слід давати тільки в тих випадках, якщо вони допомагають вам завантажити або перенести багаж. Зате офіціантам в кафе і ресторанах давати чайові треба майже завжди, притому їх сума становить в середньому 10-20% від рахунку. Не нехтуйте цим правилом і постарайтеся взяти з собою побільше грошей, вирушаючи поїсти в пристойний заклад.
6
Жінкам слід бути дуже обережними і пам'ятати, що в Греції часто трапляються зґвалтування. Чи не гуляйте без супроводу, особливо ночами. Не сідайте в автомобілі, якщо невідомий водій пропонує підвести вас. Не довіряйте новим знайомим і взагалі постарайтеся триматися подалі від чоловіків, які запрошують вас до себе.
Використання сучасних інформаційних технологій, таких як електронна пошта та інтернет, здатне істотно полегшити процедуру пошуку людини , що знаходиться за кордоном. Досить скористатися відомостями, представленими на сайтах деяких офіційних організацій Греції та Росії.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - електронний поштовий ящик
Інструкція
1
Зверніться в одне з Генеральних Грецьких Консульств, що знаходяться на території Росії, або в Російські консульства, що розташовуються в Греції. Через офіційний сайт однієї з вищеперелічених організацій зробіть запит про потрібний вам людині.
2
Зайдіть на офіційний сайт Генерального Державного архіву Греції. Можна скористатися послугами on-line-перекладача, якщо ви не знаєте англійської мови або вам незнайомий грецький. Заповніть форму зворотного зв'язку, подану на ресурсі, або скористайтесь контактною інформацією. Дізнайтеся, чи зможете ви отримати цікаву для вас інформацію про потрібний вам громадянина, є підданим Грецької республіки.
3
Якщо вам відомо, на якому з підприємств Греції працює людина, відкрийте в інтернеті каталог фірм та організацій даної держави. Знайдіть контактні дані (телефони, e-mail адреси) адміністрації та попросіть допомогти вам у вашій проблемі.
4
Організуйте пошук через міжнародні соціальні мережі, такі як «Однокласники», Twitter, «В контакті», Facebook, «Мій світ» і т.д. Якщо ви не маєте особистого аккаунта на якомусь із ресурсів, пройдіть процедуру реєстрації в ньому. Чим більшою кількістю інформації про людину ви маєте в своєму розпорядженні (ім'я, прізвище, вік, місто проживання), тим точніше будуть відсортовані дані, представлені в результаті.
5
Введіть прізвище, ім'я, країну місцезнаходження (Греція) та інші відомі вам відомості (вік, місце роботи) потрібного особи в пошуковий рядок вашого браузера. У разі якщо цікавлять вас людиною десь в мережі були викладені контактні відомості для вільного доступу, ви їх отримаєте.
6
Зверніться за допомогою в інтернаціональний телепроект «Жди меня». Відкрийте офіційний сайт телепередачі, зареєструйтесь в ньому і заповніть форму пошуку, вказавши, кого і де ви шукайте.