Як зробити борошно. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Білосніжна борошно вищого сорту хоча і дає дуже смачні вироби, але не містить абсолютно ніяких корисних речовин. Залишається практично один крохмаль. Ви ж можете зробити самостійно дуже смачну і корисну муку . Для цього згодиться пшенка, гречка, вівсянка, ячмінь або сухарі. Ви не просто зробите муку , але і додасте своєму страві особливого смаку, відмінний від виробів із звичайного тіста. Найзручніше користуватися кавомолкою, блендером або млином для спецій.
Вам знадобиться
    • Крупа
    • кавомолка
    • блендер або млин для спецій.
Інструкція
1
Зробити муку з сухарів найпростіше. Просто покладіть сухарі в блендер або кавомолку і максимально їх подрібніть. Таке борошно буде по смаковим якостям дуже схожа на звичну всім муку . Пригадується вона вам в екстреній ситуації, коли звичайної муки не буде під рукою, а вам терміново потрібно буде приготувати підливу або зажарку.
2
Що стосується борошна з круп. Тільки чиста суха крупа підійде для борошна. Якщо ваша крупа брудна, добре промийте її і висушіть в духовці або на сковороді, постійно помішуючи. Тепер можна відправити її на подрібнення. Найсмачніша мука виходить з гречаної і вівсяної крупи. Ви можете зробити муку не тільки дрібного помелу, але і крупнішого, щоб ваші вироби були фактурними і незвичайними.
3
Дуже зручно додавати до звичайного борошна муку саморобну. Змішавши різні види борошна, ви отримаєте новий продукт, і смак готового виробу вас приємно здивує.
4
Готову муку найкраще зберігати в паперових пакетах, дерев'яній тарі, але ні в якому разі не в целофанових пакетах. Неправильне зберігання може призвести до поширення цвілі і жучків. Подбайте про те, щоб сторонні запахи не впливали на готову муку і взагалі постарайтеся використовувати її протягом півроку. Після закінчення цього терміну продукт буде не придатний до вживання.