Як включити ноутбук без кнопки.

Ноутбук , як і настільний комп'ютер форм-фактора ATX, запускається кнопкою без фіксації. Від грубого поводження вона може вийти з ладу. Тоді для включення машини доведеться використовувати сурогатний замикач.
Інструкція
1
Переконайтеся, що термін дії гарантії на комп'ютер добіг кінця. Від'єднайте від ноутбука блок живлення і всі периферійні пристрої. Зніміть акумуляторну батарею.
2
Якщо кнопка розташована під фальшпанелью, піддіньте її викруткою і зніміть. Ви виявите плату, на якій знаходяться органи управління і світлодіоди. При наявності відповідної за розмірами кнопки встановіть її замість старої. При пайку виключайте замикання провідників між собою і використовуйте тільки нейтральний флюс. Якщо ж запасний кнопки немає, припаяйте паралельно наявної два провідника та виведіть їх назовні. Для цього акуратно виконайте в фальшпанели два тонких отвори. Встановіть її на місце.
3
У деяких ноутбуків кнопка включення розташована збоку. В цьому випадку вона впаяна в материнську плату. Щоб отримати до неї доступ, розберіть комп'ютер: зніміть кришечки над кріпленнями дисплея, від'єднайте його кабель, що знаходиться під фальшпанелью, акуратно витягнете клавіатуру і відключіть її шлейф, виверніть всі гвинти в нижній кришці, після чого можна буде зняти передню. Припаяйте два провідника паралельно кнопці і виведіть їх назовні, як зазначено вище. Зберіть ноутбук в зворотному порядку. Якщо ви ніколи раніше не розбирається портативні комп'ютери, перший раз краще проробити цю операцію разом з кваліфікованим фахівцем.
4
Встановіть на місце батарею. Підключіть ноутбук до периферійних пристроїв і блоку живлення. Щоб його включити, візьміть викрутку з ізольованою ручкою і замкніть виведені назовні провідники між собою. Викрутку при цьому тримайте за ручку, а не за жало. Не торкайтеся одночасно виведених провідників і заземлених предметів, а також приладів, корпуси яких не з'єднані електрично з корпусом ноутбука - це загрожує неприємним електричним ударом через наявність витоків напруги мережі.