Як в Windows збільшити шрифт. збільшити шрифт в windows 7.

Необхідність збільшення системного шрифту операційної системи Windows зазвичай викликається використанням великого дозволу монітора з діагоналлю 22 і більше. У різних версіях ОС ця процедура здійснюється по-різному.
Інструкція
1
Скористайтеся найпростішим способом збільшення шрифту операційної системи Windows версії ХР. Для цього викличте контекстне меню робочого столу комп'ютера кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Властивості». Перейдіть у розділ «Оформлення» і розкрийте посилання «Розмір шрифту ». Виберіть необхідний параметр і перезавантажте систему для застосування зроблених змін (для Windows версії ХР).
2
Оберіть альтернативний метод зміни системного шрифту ОС Windows версії ХР з використанням GUI. Для цього викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт «Панель управління». Розкрийте посилання «Екран» і перейдіть на вкладку «Оформлення» діалогового вікна властивостей. Розгорніть вузол «Розмір шрифту » і вкажіть бажане значення параметра (для Windows версії ХР).
3
В операційних системах Windows версій 7 і Vista збільшення розміру шрифту можливо за рахунок зміни параметра DPI, тобто кількості точок на дюйм. Для цього викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт «Панель управління». Розкрийте посилання «Оформлення та персоналізація» і розгорніть вузол «Персоналізація».
4
Вкажіть команду «Зміна розміру шрифтів (DPI)» і введіть свій пароль адміністратора у відповідне поле вікна запиту системи. Виберіть опцію «Крупний масштаб (120 точок на дюйм)» в новому діалоговому вікні «Масштабування» і підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку OK (для Windows версій 7 і Vista).
5
Завантажте та встановіть на комп'ютер спеціалізований додаток Font Resizer, вільно розповсюджується в інтернеті компанією Asus. Програма дозволяє спростити і автоматизувати процес зміни системних шрифтів операційної системи Windows всіх версій. Запустіть встановлену програму та виберіть бажаний розмір шрифту . Зміни будуть виконані в автоматичному режимі.