Як поміняти частоту.

Оскільки все, що робить відеокарта, відображається на вашому моніторі, всі недоліки настройки ви можете побачити своїми очима. Відеоадаптер має пару з монітором. В налаштуваннях будь відеокарти мається такий пункт, як частота оновлення екрану. При низьких цифрах цього значення можна досить швидко втратити зір. Для того щоб уникнути цього, ви повинні виставити найвищу частоту оновлення вашого екрану. Як це зробити? Читайте далі.
Вам знадобиться
  • Управління настройками монітора і відеокарти.
Інструкція
1
Частота оновлення екрану є важливим параметром для власників застарілих моніторів з електронно-променевою трубкою. Для того щоб з'ясувати, який у вас вид монітора, необхідно подивитися на монітор з бічної його боку. Плоскі монітори відносяться до класу LCD, а монітори «пузаті» є представниками з електронно-променевою трубкою. Останні монітори займають багато місця. Більшість розвинутих країн ці монітори вже зняли з виробництва.
2
Якщо ви власник такого монітора, то зберегти ваш зір допоможе підвищення частоти оновлення ізображенія.Нажміте правою кнопкою миші на робочому столі - відкривається контекстне меню - виберіть пункт "Властивості".
3
Відкривається вікно з заголовком «Властивості: Екран».
4
Перейдіть на вкладку «Параметри». В блоці «Дозвіл екрану» ви можете змінити поточні значення. Далі натисніть на кнопку «Додатково».
5
Перед вами з'явиться вікно «Властивості монітора і відеокарти». Перейдіть на вкладку «Монітор». В блоці «Параметри монітора» необхідно змінити частоту оновлення екрану. У списку оберіть найбільш високе значеніе.Стоіт відзначити, що частота оновлення LCD-монітора рівна 60 Гц є прийнятним значенням, а для монітора з електронно-променевою трубкою - це значення може привести до погіршення або втрати зору.