Як повернути гроші за страховку.

Будь-який договір страхування можна розірвати достроково і повернути частину коштів, виплачених за страховку . Для цього буде потрібно звернутися до страхувальника з пакетом документів, відповідних укладеним договором.
Вам знадобиться
  • - заява;
  • - паспорт;
  • - пакет документів для повернення страховки.
Інструкція
1
Якщо ви застрахували автотранспортний засіб, оформивши поліс ОСАЦВ або КАСКО, то можете розірвати договір достроково. Підставами для повернення виплачених коштів за страховку можуть служити: - продаж транспортного засобу; - аварія, після якої відновлювати нічого; - утилізація; - смерть страхувальника.
2
Щоб вам повернули частину виплачених коштів, пред'явіть: - заява; - паспорт; - договір страхування; - довідку з ДАІ (якщо проведена утилізація або транспортний засіб не підлягає відновленню; - ПТС та ксерокопію (з позначками про нового власника) ; - квитанцію про оплату за страховку та ксерокопію; - нотаріальну довіреність (якщо звертається довірена особа); - документи про спорідненість (якщо звертається родич після смерті власника); - свідоцтво про смерть.
3
На підставі поданих документів вам зроблять перерахунок і повернуть частину суми за страховку .
4
Для повернення страховки за майно вам потрібно також звернутися до страховика. Наприклад, якщо ви застрахували квартиру, але до закінчення терміну продали її - це достатня підстава для розірвання договору.
5
Вам потрібно пред'явити: - заяву; - договір страхування; - квитанцію про оплату за страховку та ксерокопію; - правовстановлюючі документи на квартиру, що підтверджують зміну власника; - виписку з єдиного реєстру, яку ви можете отримати в ФУГРЦ; - договір купівлі-продажу; - паспорт громадянина РФ; - ксерокопії всіх документів.
6
Строки розгляду документів та повернення грошових коштів за страховку не перевищують одного місяця. Перерахунок вам зроблять з дня, зазначеного в заяві при зверненні в страхову компанію. Але повернути можуть тільки суму за цілий місяць. Наприклад, якщо ви звернулися в страхову компанію 15 числа, до кінця страхування залишилося 6 місяців і 15 днів, ви отримаєте грошові кошти тільки за 6 місяців.