Як вибрати банк для вкладу.

Оформлення вкладу в банківському відділенні - дуже відповідальна справа. Вкладаючи свої грошові кошти, ви повинні бути впевнені в надійності та сумлінності фінансової установи, адже в посткризовий час стан деяких подібних організацій вельми плачевно.
Інструкція
1
В першу чергу ви повинні вирішити, яку суму ви плануєте зберігати в банку. Також варто подумати і про валюті. Визначте термін вкладу . Всі ці критерії напишіть на листку паперу для наочності.
2
Дізнайтеся, які банки є у вашому районі. Запишіть контактні дані (адресу, телефон). Зайдіть на офіційний сайт фінансової установи. Подивіться відгуки про банк, звірте умови вкладів. Отримайте інформацію про сумлінність банку у друзів, знайомих або скориставшись форумом в інтернеті. Всі отримані дані фіксуйте на папері.
3
Чи не акцентуйте свою увагу на обіцяних високих відсотках, адже надійність банку від цього не залежить. До того ж такі вигідні пропозиції можуть навести на думку про ризикованих і протизаконних операцій з грошима з боку банку.
4
Зверніть увагу на норматив достатності власних оборотних коштів банку, тобто на те майно, яке установа використовує в операціях. Цю інформацію ви можете отримати в інтернеті або у фінансових зведеннях.
5
Обов'язково уточніть склад акціонерів, ця інформація повинна бути доступна для клієнтів фінансової установи. Дізнайтеся термін роботи та історію становлення фінансової установи.
6
Якщо банк при відкритті вкладу бере з вас комісію, слід задуматися про надійність такої організації, адже за вклад повинні платити гроші вам, а не ви. Дізнайтеся про можливість дострокового зняття ваших коштів, адже в житті можуть трапитися непередбачені обставини.
7
Після того як ви отримали інформацію, і переконалися в тому, що вас влаштовує фінансова стабільність установи, зверніть увагу на умови вкладу , тобто процентну ставку, термін вкладу і т.д. При підписанні договору уважно прочитайте всі умови, ви можете показати договір досвідченому юристу.