Як провести вербну неділю.

Вербну неділю - останній недільний день перед Великоднем. Незважаючи на те, що він припадає на великий піст і передує Страсний тиждень, це церковне свято. Присвячений він входу Ісуса Христа в Єрусалим, і символом його є зелені гілки рослин, пальм, якими вітали Господа городяни. Оскільки в Росії верба зацвітає однією з перших, віруючі використовують її гілки замість пальмових.
Інструкція
1
У всіх православних храмах цього дня проводяться урочисті служби. На них віруючі можуть освятити вербові гілочки з проклюнувшіміся пухнастими бруньками і потім зберігати такий букетик поруч з домашніми образами. За віруваннями, освячені гілки верби захищають будинок, приносять у нього мир і благоденство. Дізнайтеся, коли починається служба в храмі, і з раннього ранку вирушайте на заутреню в церкву. Добре, якщо візьмете на службу дітей.
2
Букетики з декількох гілочок верби ви можете придбати перед храмом до того, як почнеться служба. Деякі вважають за краще зірвати гілки самостійно, відправившись напередодні в ліс. Втім, різниці немає ніякої, тому можете купити вербу біля храму, давши можливість заробити тим, хто годується при ньому.
3
Освятіть гілки верби під час служби, помоліться, восславьте Господа як переможця смерті. Згадайте про ті страждання, які він зазнав у майбутню Страсний тиждень, наповніть душу і серце любов'ю і добротою.
4
Якщо цей день буде теплим і сонячним, не поспішайте додому, погуляйте з дітьми. Розкажіть про те, яке це свято для віруючих і що означає для них цей день, в який Ісус вступив на шлях, що привів його до смерті за тих, хто вірить в нього.
5
Відвідайте «вербний базар», якщо у вашому місті влаштовують його. За традицією, на них продаються іграшки, солодощі, дитячі книги та сувеніри з тематикою вербної неділі.
6
Приготуйте будинку святковий обід. У цей день, незважаючи на те, що триває Великий піст, церква не забороняє їсти рибні страви, приготований на пісному маслі вінегрет, і навіть пити вино. Обмежтеся келихом сухого червоного вина або чаркою кагору, святкове застілля не повинно перерости в банальну пиятику.
Корисна порада
Відвар з бруньок освяченою в церкві верби вважався цілющим. Його додавали у воду і купали у ній хворих дітей.
Якщо тиждень була напруженою, в неділю велика спокуса спочатку відіспатися, потім трохи посидіти в інтернеті - треба ж добудувати ферму і пройти нарешті наступний рівень в новій грі ... І ще треба прочитати френд-стрічку, а потім цікава передача по ТБ ... Недільний день пройшов, але відпочив ви себе не відчуваєте.
Інструкція
1
Постарайтеся скласти план на вихідні заздалегідь. Найпростіше це зробити влітку - жарка погода сама вкаже напрямок до найближчої водойми. Майте на увазі, що з 11 до 17 годин краще сховатися від прямих сонячних променів де-небудь в тіні, так що для пляжний волейбол - це ранкова або вечірня гра. Сонячний опік - не найкращий спосіб відновити сили.
2
Якщо купальний сезон вже минув або ще не відкрився, не біда - на природі можна відпочити в будь-який час року. Домовтеся з друзями про заміський пікніку, якщо прогноз погоди сприятливий. Залежно від того, яка збирається компанія, візьміть з собою волейбольний або футбольний м'яч, бадмінтон або біту для гри в гилку.
3
Якщо умовити друзів на прогулянку не вдалося, сідайте на велосипед, візьміть з собою фотоапарат і вирушайте на природу самостійно. Нехай немає можливості вибратися за місто - їдьте в парк. Придивіться уважно до навколишнього вас красі. Фотографуйте найцікавіші місця, а потім можете зробити знімки шпалерами робочого столу - таким чином ви розтягнеться спогад про декілька приємних годиннику мінімум на тиждень.
4
Якщо вам довелося відкласти на неділю домашні справи, все одно постарайтеся вибратися на волю хоча б на дві години. Не вийде вийти на природу - вирушайте в басейн або в спортзал. Активний фізичний відпочинок необхідний для того, щоб відновити сили і повернути працездатність.
5
Відмінний спосіб подарувати собі свято - театр або дискотека, залежно від уподобань. Налаштуйтеся на вечір заздалегідь: зробіть маску на обличчя і шию. Слухайте в цей час улюблену музику, щоб розслабитися і добре відпочити. Ретельний макіяж і красивий одяг і самі по собі привід для піднесеного настрою, тим більше, якщо ввечері доведеться цікавий спектакль або буйні веселощі з друзями.
6
Екскурсійні бюро пропонують тур вихідного дня. Якщо є можливість, скористайтеся цією послугою - як правило, такі поїздки дуже цікаві, пізнавальні і залишають багато приємних спогадів.