Коли правильно йти до церкви на Великдень. чи можна піти до церкви в четвер.

Великдень - найголовніше православне свято, що відзначає перемогу життя над смертю, а добра - над злом. У цей день віруючі християни печуть паски, фарбують яйця і висвітлюють їх у церкві під час служби.
Інструкція
1
Відзначається це світле свято в першу неділю після весняного повного місяця, яка відбувається в день весняного рівнодення. Ось чому дата святкування Великодня завжди різна.
2
Підготовка до неї починається задовго до знакової дати. Перед Великоднем йде Великий піст, який триває сім тижнів і закінчується в суботу, напередодні свята. Сенс його полягає в очищенні душі віруючого від гріховних думок, покаянні і вправі любові і доброти до ближніх. У цей час слід обмежити себе від плотських задоволень і гастрономічних страв. А в Чистий четвер (останній перед святом) необхідно навести порядок і в своєму будинку.
3
Зробивши прибирання, приступайте до приготування пасок і пасок, фарбуйте яйця і готуйте інші продукти, щоб потім висвітлити їх у церкві. Отримавши тим самим благословіння святкового столу.
4
У ніч з суботи на неділю в храмах починаються святкові богослужіння. Проходять вони зазвичай з 11 вечора до 4 години ранку. У цей час у церкві читаються Діяння святих апостолів і проходить хресних хід, який передує початок пасхальної утрені.
5
Церквою рекомендується відстояти повністю всю службу, але приходити за благословенням і освяченням пасхальних страв можна в будь-який час. Збираючись в храм, складіть у кошик паски і яйця. Одягніться просто і охайно, при цьому одяг має прикривати руки, коліна і зону декольте. Жінкам слід покрити голову хусткою або будь-яким іншим головним убором. Макіяж повинен бути скромним і без губної помади, щоб при цілування ікон і хрестів не залишити на них сліди.
6
Увійшовши в церкву, перехрестилася тричі з поясним поклоном. Робити це потрібно правою рукою без рукавички. Чоловікам слід зняти головний убір. Під час служби голосно не розмовляйте, що не спілкуйтеся по мобільному телефону і не розштовхувати людей.
7
Поставте кілька свічок за здоров'я та упокій своїх близьких. Їх слід ставити в різних місцях. За здравіє запалюється перед вівтарем і образами, що знаходяться праворуч. За упокій - зліва. Під час запалювання свічок подумки вимовляєте імена тих, за кого ви просите.
8
Хрестити при словах: «В ім'я Отця і сина, і Святого Духа», «Господи, помилуй», «Слава Отцю і Сину, і Святому духу». А коли священик осіняє вас Євангелієм, хрестом або чином, потрібно вклонитися. При хресній ході йдіть позаду батюшки.
9
Йдучи з храму, також тричі перехрестилася з поясними поклонами. Прейдя додому, почніть святковий сніданок зі своїми рідними зі слів «Христос Воскрес!».