Як заборонити скачування сайту.

Багато авторів сайтів серйозно побоюються того, що плоди їхньої праці можуть викрасти конкуренти або прості користувачі ресурсу. Хороший веб-програміст зобов'язаний захистити свій сайт від небажаного скачування. Існує безліч способів для вирішення цього завдання.
Інструкція
1
Захистіть свій сайт власними коштами сервера Apache, використовуючи вбудований захист. Для цього не потрібно володіти спеціальною кваліфікацією. Застосуйте обов'язковий логуватись відвідувача сайта . Тільки в разі їх існування в системі, користувач отримає доступ в директорію, яка захищається даними ресурсом.
2
Вищеописаний метод не можна використовувати, якщо потрібна сувора захист комерційної інформації. У такій ситуації застосуєте digest-аутентифікацію, яку також підтримує Apache. Тут ім'я і пароль передаються у вигляді коду, тому вони не можуть бути перехоплені хакерами. Але даний вид захисту підтримується не всіма браузерами.
3
Створіть для користувача обмеження на популярні сторінки за певний проміжок часу. Тих, хто перевищуватиме ліміт, можна позбавити деяких прав (накласти бан) на кілька хвилин. Обов'язково попередьте відвідувача сайта про ті дії, порушення яких спричинять заборона на користування. Така угода зазвичай пропонується прочитати і прийняти.
4
Застосуйте метод заборони скачування файлів з вашого сайта за допомогою прихованої посилання. Зробіть її на сторінці, куди інший користувач не зможе перейти. При перегляді прихованої сторінки IP- адресу блокується хвилини на три. Врахуйте, що в цей момент блокуються також і пошукові роботи. В цьому випадку заборонити скачування можна не відразу після запиту, а після початку безпосередньої закачування інформації або зображення.
5
Скористайтеся можливостями JavaScript, щоб можна було блокувати копіювання або виділення текстових і графічних елементів на сторінці сайта . Це досить доступний спосіб для різних серверів, щоб уберегти матеріал від скачування.
6
Переведіть кожен елемент сторінки в 16-ти значний код ASCII, який закодований в ISO Latin-1. Зберігши таку сторінку, ви можете створити спеціальний скрипт, декодуючий початковий код (ASCII) і зберігає його на диску для читання.
Досить часто виникає необхідність на заборону скачування файлів з інтернету. Це може бути викликано обмеженням ліміту скачиваемой інформації від провайдера, батьківським контролем або ж іншими потребами.
Вам знадобиться
  • Програма для комплексного захисту Kaspersky CRYSTAL.
Інструкція
1
Скачайте з офіційного сайту програму Kaspersky CRYSTAL. Встановіть її на свій комп'ютер.
2
Клацніть по панелі «Батьківський контроль» в головному вікні програми.
3
Клацніть по посиланню «Створити пароль для батьківського контролю» після пропозиції програми створити новий пароль. В цьому випадку ваша дитина не зможе без допомоги батька скасувати зроблені настройки. Пароль створюється у вікні «Батьківський контроль».
4
Перейдіть на вкладку «Користувачі» у вікні. Якщо батьківський контроль вимкнено, тисніть на зелену посилання з текстом «Включити» для його активації.
5
В розділі облікових записів користувачів комп'ютера клікніть на обліковий запис для дитини. Потім клацніть по іконці «Налаштувати», яка розташована над списком.
6
Виберіть пункт «Завантаження файлів» у вікні в групі «Інтернет» (частина вікна зліва). Далі встановіть прапорець «Включити» в правій частині вікна, після зніміть прапорці в списку «Категорії файлів» з тих файлів, завантаження яких дозволена дитині. Щоб зберегти настройки, натисніть на кнопку подтвержденія.После виконання всіх пунктів інструкції, при спробі коли дитина захоче скачати файл із заборонених, йому буде виводитися повідомлення з попередженням.
Зверніть увагу
Kaspersky CRYSTAL є платним програмним забезпеченням. Вартість ліцензії програми станом на 2011 р становить 2100 р. для двох комп'ютерів.
Корисна порада
Для перегляду звіту по скачаним файлам виконайте кроки 1-4, але в кроці 4 виберіть вкладку «Звіти». А потім обліковий запис дитини зі списку вгорі вікна і при необхідності зі списку «Статистика за» виберіть період, за який необхідно отримати інформацію і включити в звіт. Після в групі «Інтернет» подивіться цифри в розділах «Завантажено файлів» (файли з не заблоковані категорій) і «Заблоковано файлів» (для файлів, не дозволених категорій).