Як створити образ ima. nero 7 Як запісать.ima.

Файли формату IMA представляють собою образи гнучких дисків. Вони містять повний послідовний нестислий дамп даних, отриманих з дискети. Зазвичай файли даного формату виходять при «знятті» образу з реального носія. Але за допомогою деяких утиліт, наприклад WinImage, створити образ IMA можна і на основі довільних даних.
Вам знадобиться
  • Встановлена програма WinImage, безкоштовна версія.
Інструкція
1
Почніть створення ima-образу в програмі WinImage. Натисніть клавіші Ctrl + N або в головному меню програми виберіть послідовно пункти «Файл» і «Створити ...».
2
Вкажіть тип створюваного образу. В діалозі «Формат дискети», відображеному після скоєння дій попереднього кроку, активуйте одну з доступних опцій. Натисніть кнопку OK.
3
Створіть структуру каталогів, яка міститиметься в результуючому образі. В головному меню виберіть пункти «Образ» і «Створити папку ...». У діалозі введіть назву директорії і натисніть кнопку OK. Повторіть цю дію потрібну кількість разів. Входите в каталоги, щоб створювати дочірні папки. Для цього використовуйте список, що відображає вміст образу.
4
Додайте в образ вміст папок з доступних носіїв. Перейдіть в потрібну директорію образу. Виберіть в меню пункти «Образ» і «Вставити папку ...». В відображення діалогу «Огляд папок» виберіть цільової каталог. Натисніть кнопку OK.
5
Додайте в образ окремі файли. Перейдіть в яку-небудь директорію образу. Виберіть в меню пункти «Образ» і «Вставити ...» або натисніть кнопку Ins. В діалозі «Вставити» виберіть носій, перейдіть в потрібний каталог. Виділіть один або декілька файлів. Натисніть кнопку «Відкрити».
6
Видаліть помилково додані в образ файли і каталоги, якщо це необхідно. Виділіть їх у списку вмісту образу. Натисніть кнопку Del або виберіть у меню пункти «Образ» і «Видалити файл ...».
7
Змініть атрибути файлів і папок, доданих в образ. Виділіть потрібні об'єкти в списку. Виберіть в меню пункти «Образ» і «Властивості файлу ...». В відображення діалогу встановіть потрібні атрибути. Натисніть кнопку OK.
8
Змініть мітку тому створюваного образу. Виберіть в меню «Образ» і «Змінити мітку ...». Введіть потрібне значення в поле «Мітка» з'явився діалогу. Натисніть OK.
9
Створіть образ ima. Виберіть в меню пункти «Файл» і «Зберегти як ...». У випадаючому списку «Тип файла» відображеного діалогу виберіть пункт «Файли- образи (* .IMA)». Перейдіть в директорію, куди потрібно зберегти файл образу і введіть його ім'я у відповідне поле. Натисніть кнопку «Зберегти».