Як дізнатися, Яке обладнання у мене стоїть. Як дізнатися Який у мене стоїть драйвер.

Для пошуку і установки підходящих драйверів необхідно знати, яке саме обладнання встановлено в даному комп'ютері. Для визначення моделей пристроїв та їх характеристик зазвичай використовують спеціальні утиліти.
Вам знадобиться
  • - Everest;
  • - Sam Drivers.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть програму Everest. Ви також можете використовувати оновлену версію цієї утиліти - AIDA. Під час першого запуску програми буде виконано сканування підключених пристроїв. Ця процедура зазвичай займає 3-4 хвилини.
2
Знайдіть графу «Меню» на лівій панелі робочого вікна. Розгорніть пункт «Комп'ютер» і виберіть підпункт «Сумарна інформація». Тепер скористайтеся даними, наданими в правому вікні програми, для з'ясування моделей потрібних пристроїв.
3
Пам'ятайте про те, що інформація про технічні характеристики пристроїв може бути трохи спотворені. Назви моделей, як правило, відображаються вірно.
4
Основний недолік подібних утиліт в тому, що вони не завжди можуть правильно визначити модель пристрою до установки драйверів. В таких випадках використовуйте програми, призначені для автоматичної установки робочих файлів.
5
Скачайте файли встановлення програми Sam Drivers. Виконайте інсталяцію компонентів цієї утиліти. Запустіть файл dia-drv.exe. Почекайте деякий час, поки програма виконає визначення підключених пристроїв.
6
Після відкриття головного меню програми Sam Drivers виділіть галочками ті пристрої, для яких необхідно оновити драйвери. Якщо для конкретного пристрою передбачається інсталяція декількох комплектів файлів, виділіть всі запропоновані драйвери.
7
Натисніть кнопку «Встановити» і в спадаючому меню виберіть пункт «Тиха установка обраних». Підтвердіть запуск процесу інсталяції драйверів. Перезавантажте комп'ютер після завершення роботи програми.
8
Знову запустіть програму Everest і з'ясуйте моделі потрібних пристроїв. Якщо жоден з описаних методів не допоміг вам у визначенні обладнання, скористайтеся технічною документацією до комп'ютера або ноутбука.