Як очистити тен від накипу. Як очистити ємність для порошку в пральній машині.

Освіта накипу на тене пральної машини - досить часте і неприємне явище. В результаті нього погіршується якість прання і значно збільшується витрата споживаної електроенергії. Крім того, накип нерідко стає причиною поломки побутового приладу. Убезпечити машину від цієї неприємності допоможе своєчасне очищення тена від вапняних відкладень.
Вам знадобиться
  • - спеціальне магнітне пристрій;
  • - «Антинакипин»;
  • - лимонна кислота
Інструкція
1
Можна придбати спеціальне магнітне пристрій і встановити його на шлангу подачі води. Воно створює постійне магнітне поле, проходячи через яке вода змінює свою структуру - відбувається тісна взаємодія частинок домішок і води. В результаті цього під час прання при високих температурах, на тене не утворюється нерозчинний осад.
2
Перевірте, чи немає в барабані пральної машини забутих вами речей, закрийте дверцята. Відкрийте контейнер для порошку і у відсік для основного прання насипте 100 грам лимонної кислоти. На панелі керування виберіть програму кип'ятіння (90-95 ° C) з тривалим часом прання. Для кращого очищення поставте режим полоскання. Так як машині віджимати нічого, цей режим краще не вибирати. Тепер натисніть кнопку «Старт» і дочекайтеся, поки пройде вся програма прання. Після цього відкрийте дверцята і зітріть пластівці вапна з поверхні барабана. Проводити таке очищення рекомендується не частіше 3-х разів на рік.
3
Ще один спосіб позбавлення від накипу - використання спеціального засобу «Анти накипу н». Не плутайте його з пом'якшувачами води. Відкрийте контейнер для порошку і засипте один пакетик у відсік для основного прання. Барабан пральної машини повинен бути порожній. Виберіть програму з попереднього і основного пранням при температурі 90-95 ° C. Натисніть кнопку «Старт» і залиште машину до закінчення прання.
Зверніть увагу
Щоб захистити тен пральної машини від утворення накипу, частіше вибирайте програми для прання з температурами 40-50 градусів. Не беріть для видалення накипу більше зазначеної кількості лимонної кислоти, так як вона може зіпсувати гумові деталі машини. Під час прання ветхого білизни, з нього можуть випадати дрібні частинки, що утворюють осад. В результаті тен машини дуже швидко покривається накипом.
Корисна порада
Намагайтеся при кожному пранні використовувати засоби для пом'якшення жорсткої води.