Як запустити ігровий сервер.

Запустити ігровий сервер , щоб насолоджуватися поєдинками з друзями, нескладно. Але перш ніж провести активацію, необхідно її створити і налаштувати. За допомогою деяких рекомендацій можна встановити стандартний ігровий сервер для популярних ігор.
Інструкція
1
Скачайте з каталогу файлів в інтернеті HldsUpdateTool.exe. Проведіть його установку в D:/Tf2server, вказавши діапазон «Європа». У новій папці, де встановлена скачана утиліта, створіть файл update.txt. Помістіть в ньому позначення потрібної гри (game tf), директорії для скачування (dir.), Перевірки викачаних файлів, (verify_all), команди для системи (-retry) на підключення до файлу, якщо закачка раптово перерветься.
2
Натисніть в меню на рядок «Файл», далі «Зберегти як». В відкритому розділі «Тип файлу» виберіть «All types» і назвіть свій файл update.bat. Натисніть «Зберегти». Активуйте HldsUpdateTool для поновлення останньої версії. Запустіть збережений файл (update.bat). Врахуйте, що утиліта має значні розміри (4,5 Гб), тому необхідно багато місця на диску, тим більше програма постійно оновлюється.
3
Створіть в директорії, де встановлена утиліта, файл server.cfg. Він потрібен для розташування основних налаштувань сервер а. Змініть його дозвіл, вказавши важливі параметри: назва сервер а англійською мовою, регіон, пароль для адміністрування.
4
Зайдіть в меню роутера. Відкрийте потрібний браузер, в рядку для пошуку наберіть адресу вашого сервер а, авторизуйтесь. Знайдіть сторінку з назвою Port Forwarding або Servers Setup. Це - таблиця маршрутизації. Введіть свій локальний адресу. Запустіть файл, тим самим відкривши порти і активувавши сервер .
5
Багато ігрові сервер и надсилають на електронну пошту гравця листа з кодом запуску. Знайдіть в повідомленні IP-адреса, логін і пароль, з їх допомогою ви зможете зайти на сервер . Перш скачайте програму PUTTY, яка дозволить провести запуск. Відкрийте головне вікно програми і введіть IP-адресу для авторизації. Натисніть кнопку Open.
6
У вікні напишіть пароль і логін. Ви увійдете в сервер . В даному скрипті можна редагувати параметри. Після підтвердження змін наберіть ./start.sh і «Enter». Тим самим ви включите автозагрузку ігрового сервер а.