Як відмовитися від поштової скриньки.

Електронна пошта - відмінний сервіс для здійснення ділової переписки та можливості бути в курсі останніх новин сайтів, на яких ви зареєстровані. Поштових скриньок у кожного користувача може бути декілька. Але іноді виникають ситуації, коли e-mail вже не потрібен, і постає питання про його видаленні.
Інструкція
1
Незважаючи на зручність користування електронною поштою, бувають випадки, коли певний e-mail втрачає свою необхідність. Причиною видалення «електронки» можуть послужити розсилка спаму, докучливі оповіщення з різноманітних сайтів, небажані друзі. В цьому випадку альтернативним рішенням проблеми є видалення ящика і створення нового.
2
Що стосується припинення користування поштовим ресурсом, то для цієї процедури користувачеві спочатку необхідно зайти в свій електронний ящик і вибрати меню налаштувань.
3
На верхній панелі робочого вікна розташовується список різних функцій. Натисніть кнопку «Ще» і натисніть посилання «Допомога». Потім перейдіть на наступну сторінку і у вікні знайдіть рядок-підказку «Як видалити поштову скриньку, яка мені більше не потрібен». Далі дотримуйтесь порад майстра.
4
Розділ для видалення пошти в «Майл.ру» ви можете знайти більш коротким способом, набравши в адресному рядку вашого браузера наступну комбінацію: http://help.mail.ru/mail-help.
5
Клікнувши на одне з посилань, перейдіть на сторінку з рекомендаціями до дії. Зверніть увагу, що видалити електронний ящик може тільки той користувач, у якого є можливість доступу до даного e-mail.
6
Щоб припинити користування електронним ящиком, зайдіть на сторінку зі спецінтерфейсом http://help.mail.ru/mail-help/faq/delete і заповніть всі поля запропонованої форми. Для цього вкажіть ім'я вашого e-mail, чинний пароль і причину видалення ящика . Потім натисніть кнопку «Скасувати» або «Видалити».
7
При цьому вам слід пам'ятати, що відмовившись від користування електронною поштою, ви видаляєте всю супутню інформацію на всіх порталах сервісу - фотографії, особисті дані. Покинувши «Майл.ру» ви втрачаєте доступ до особистої сторінки на проекті «Мій світ», а також до порталів «Фото. Майл.ру »,« Блогі.Майл.ру »,« Відповідь. Майл.ру »та іншим.
8
У разі необхідності протягом трьох місяців після видалення ящика його ще можна буде відновити. Але вміст e-mail і всю що зберігається в ньому інформацію повернути вже буде не можна.