Як зробити балкон красивим.

Жалко втрачати балкон , захаращуючи його старими речами, які годяться тільки для звалища. Його можна зробити затишним барвистим оазисом рослин або маленькою, але комфортною комнаткой для ігор дитини. У деяких новобудовах балкон и і лоджії упорядковують відразу, але і злегка запущений балкон чик можна відремонтувати досить швидко.
Вам знадобиться
  • - рама;
  • - оздоблювальні матеріали;
  • - меблі;
  • - рослини;
  • - жалюзі або шторки.
Інструкція
1
Спочатку необхідно винести речі з балкон а і ретельно все підмести і вимити. Тепер можна розглянути поле діяльності і вирішити, що ж ви хочете на балкон е влаштувати. Щоб відокремити приміщення від вуличного пилу і шуму, потрібно поставити рами. Матеріал вибирайте відповідний до решти обробці балкон а: дерево або металопластик.
2
Скло теж можна поставити різні. Якщо балкон знаходиться в тіні, підійдуть звичайні. Якщо сторона південна, скористайтеся вітражними, дзеркальними або тонованими стеклами. Більш дорогий варіант скління - це віконний европрофиль, він поліпшить герметизацію, тепло- та звукоізоляцію приміщення.
3
Стеля балкон а можна зробити класичним, використовуючи звичайну білу штукатурку. На неї наклейте елементи ліпнини. Якщо площа приміщення дозволяє, обробіть стелю гіпсокартоном або зробіть його натяжним. Якщо взяти металевий профіль, стеля вийде модульним і декоративним.
4
Стіни балкон а пофарбуйте міцної акриловою фарбою або покладіть декоративну структурну штукатурку. За допомогою трафарету нанесіть ніжний візерунок фарбою трохи темніше основною.
5
Для оздоблення стін балкон а прекрасно підійде дерев'яна або пластикова вагонка. Працювати з сучасним матеріалом легко, адже в наявності є різні куточки (внутрішні та зовнішні), плінтуса і карнизи.
6
Бамбукові або коркові шпалери на тканинній основі, шпалери гарантування з рельєфною структурою, шпалери з просоченням або без - підберіть їх у відповідності зі своїм смаком. Зробіть часткову обробку декоративним каменем, керамічною плиткою або цеглою.
7
Підлоги можуть бути дерев'яними, вініловими, з керамічної плитки, покриті лінолеумом, ковроліном або ламінатом. Обов'язково проведіть освітлення і поставте електричну розетку.
8
Зазвичай на балкон ставлять горщики з квітами. Їх можна розташувати каскадом на спеціальних стелажах або підвісити кашпо. Меблі для балкон а найкраще підходить плетені або складні. Зручні відкидні стільці і столик. Якщо місце дозволяє, поставте шезлонг, щоб насолодитися відпочинком в повній мірі.
9
Затишок додадуть балкон у декоративні штори, жалюзі і ролети. Маленькі керамічні фігурки серед квітів забавні і цікаві дитині, якій сподобається ваша нова маленька кімнатка.