Як прикрасити м'ясні блюда.

Правильно прикрашене м'ясне блюдо здатне справити враження на гостей не тільки своїм ароматом, а й зовнішнім виглядом. М'ясо декорують в основному гарніром, овочами і зеленню, тобто тим, що теж можна з'їсти. Тому піклуйтеся не тільки про естетичність прикраси, а й про його смакові якості.
Вам знадобиться
  • - овочі і фрукти.
Інструкція
1
Приготуйте декілька відповідних для прикраси м'яса овочів і фруктів. Буряк підійде для створення червоних квітів, з ріпи можна зробити білі частини композиції. Кріп, м'ята, листя салату, цибуля-порей, солодкий перець і огірки можуть стати «кущиками, стеблами і листочками». З динь, апельсинів, кавунів і лимонів ви зможете зробити кораблі і човники, різні кошики.
2
Пам'ятайте, що колір прикраси повинен контрастувати з готовим м'ясом, так блюдо буде виглядати більш ефектно. При необхідності використовуйте натуральні барвники, наприклад, томатну пасту, подрібнену зелень, буряковий сік, паприку, майонез, шафран і каррі. Не використовуйте занадто багато прикрас для одного страви .
3
Не вибирайте занадто вишукану і багато декоровану посуд, вона не повинна відволікати увагу від м'яса. Тарілки повинні бути чистими і сухими. Ретельно протріть краю. Заздалегідь продумайте положенні кожного елемента декору.
4
Очистіть картопля і ложкою для морозива виріжте з нього кульку. У кожної кульки зріжте верхівку, а по окружності зробіть три схожих на дуги надрізу. Приберіть навколо «пелюсток» зайвий картопля. Виріжте ще три пелюстки. Зверху посипте шафраном, випікайте кульки в духовці до повної готовності. Викладіть ці «бутони» поруч із м'ясом.
5
Можна зробити і інша прикраса. Візьміть ріпу і наріжте її товстими скибками. Виріжте з кожного шматка коло, відзначте центр і місце розташування майбутніх «пелюсток». За отриманого контуру виріжте всі елементи.
6
Опустіть «ромашки» в суміш окропу і лимонного соку на дві години. На середину кожного «квітки» покладіть шматочок шкірки лимона, це буде серцевиною. Викладіть «ромашки» навколо м'яса.
7
Можна зробити і інша прикраса для страви з м'яса. Повністю очистіть огірок і виріжте з нього півкулі. Викладіть їх на м'ясі у вигляді виноградного грона, доповніть декор листям селери і майонезом.
8
Виріжте невеликий гурток біля основи помідора. Обережно видаліть шкірку, згорніть цю шкірку у вигляді квітки. Зробіть стебло з будь-якої зелені.