Як зробити образ iso Nero. nero додати реальний dvd.

Для збереження інформації з DVD-дисків можна використовувати кілька методів. Найпоширеніший із них - стандартне копіювання файлів на жорсткий диск. Цей варіант не є універсальним, тому що не дозволяє зберегти важливі параметри DVD-накопичувача.
Вам знадобиться
  • - Nero Burning Rom;
  • - DVD-привод.
Інструкція
1
Щоб мати можливість надалі створити точну копію DVD-диска рекомендують зберігати дані у вигляді образу . Для створення подібного архіву використовують спеціальні програми. Однією з них є утиліта Nero Burning Rom. Встановіть зазначену програму і перезавантажте комп'ютер.
2
Запустіть ярлик утиліти і дочекайтеся відкриття головного меню. Виберіть у верхньому меню пункт DVD. Тепер клацніть по іконці «Копіювання DVD». Дочекайтеся відкриття нового вікна.
3
Виберіть вкладку «Запис». Знайдіть пункт «Використовувати кілька пристроїв захоплення» і увімкніть її, встановивши галочку. Відкрийте вкладку «Опції копіювання». В графі «Джерело» виберіть ваш робочий DVD-привід.
4
Тепер перейдіть до вкладці «Опції читання». В графі «Вибір профілю» вкажіть пункт «DVD з даними», якщо ви не збираєтеся створювати образ диска з фільмами.
5
Активуйте функцію «Читання з корекцією помилок». В поле «Лічильник спроб» встановіть параметр 3. Обов'язково зніміть галочку з пункту «Ігнорувати помилки читання». Його використання дуже часто призводить до створення неякісного образу .
6
Натисніть кнопку «Копіювання». В поле «Пристрій» повинно відобразитися два устаткування: реальний DVD-привід і Image Recorder. Вставте копійований диск в лоток приводу. Натисніть кнопку Ok.
7
Дочекайтеся завершення створення ISO- образу диска. Цей процес може тривати більше години. Час, витрачений на копіювання диска, залежить від обраної швидкості читання і характеристик накопичувача.
8
Встановіть програму Daemon Tools Lite для перегляду вмісту образу диска. Якщо ви надалі захочете записати ISO-файл на інший DVD-накопичувач, використовуйте програму Nero і її функцію DVD-Rom (ISO).