Як упаковувати в подарунок гроші. Як подарувати гроші на ювілей.

Гроші - це, мабуть, один самих практичних подарунків на будь-яке торжество. Дарувати їх в конвертику банально. Оформіть упаковку оригінально, скориставшись запропонованими ідеями. На їх основі можна придумати власні цікаві варіанти.
Вам знадобиться
  • - грошові купюри;
  • - підходяща упаковка.
Інструкція
1
Найпростіша ідея такого подарунка - монети з дорогоцінних металів. Вони бувають дуже дорогими, але є варіанти і для невеликого бюджету. Такі інвестиції цінні тим, що монета може залишитися як пам'ять, якщо винуватець торжества не захоче конвертувати її в живі гроші. Символіка на таких виробах різноманітна: знаки зодіаку, міста, області. Можна підібрати монету, рік випуску якої буде збігатися з ювілейною датою, знаменною подією або роком народження іменинника.
2
Покладіть гроші, призначені в подарунок, наприклад, в портмоне, фотоальбом, шоколадку, заховайте в букет квітів. Подарункову купюру можна красиво оформити і обміняти, наприклад, на поцілунок винуватця торжества.
3
Якщо винуватець торжества - людина з гумором, попросіть його заспівати пісеньку або розповісти віршик. Жартівливим може стати і спосіб дарування грошей в банку. Підготуйте веселу етикетку, цікаво обіграйте момент дарування.
4
Враження від самого способу вручення грошей залишається в пам'яті надовго. Розгляньте варіант вручення грошового дерева. Для цього буде потрібно декоративний виріб, дерево банзай або щось подібне. Грошики приклеюйте скотчем на кожну гілочку або листочок.
5
В якості упаковки для грошей можна використовувати і «кіндер-сюрпризи». Акуратно витягніть солодкість з упаковки. Шоколадне яйце можна розділити по шву, скориставшись ножем. Розкрийте пластмасову ємність, замініть іграшку грошовою купюрою. Частини шоколадного яйця з'єднайте назад, для чого проведіть по стику теплою ложкою. Загорніть яйце в обгортку. Можна укласти кілька яєць в корзину. Змішайте золоті «кіндер-сюрпризи» з простими, нехай винуватець торжества поворожити.
6
Зробіть грошове намисто або укладіть купюри в скриньку.