Як написати запрошення на свято. написати запрошення на день народження своїми руками.

Запрошення на свято - важлива деталь будь-якого торжества. Але незважаючи на це, саме про оформлення запрошень карток найчастіше забувають. Фахівці ж запевняють, що складання подібних послань - заняття дуже захоплююче і творче. Адже вона обов'язково повинна відповідати загальному стилю заходу.
Інструкція
1
В першу чергу, визначтеся з дизайном вашого запрошення. Можна піти по найпростішому шляху і купити вже готові стилізовані бланки. Вам залишиться тільки заповнити їх і відіслати адресату. Плюс такого способу в тому, що він досить швидкий і простий. Тим більше, що сучасна промисловість пропонує величезну кількість варіантів, підходящих для будь-якого торжества.
2
Якщо ви не хочете йти по стандартному шляху, можете замовити дизайнерські картки, розроблені спеціально для вашого заходу. Такі запрошення коштуватимуть дорожче, зате припускають виключно ексклюзивний варіант.
3
Крім цього, ви можете зробити запрошення самостійно. Вони можуть бути не менш дизайнерськими. Тільки в цьому випадку обійдуться вам значно дешевше. А приємних емоцій в процесі виготовлення таких карток ви отримаєте величезну кількість. Зробити самостійно запрошення листівки досить просто. Якщо ви вмієте малювати, можете використовувати свої вміння на всі 100%. Також на допомогу вам буде інтернет. Тут завжди можна знайти шаблони і заготовки, з яких легко можна створити оригінальне запрошення. І головне - це те, що ваша фантазія нічим не обмежена.
4
Переходьте до написання тексту. Спочатку вгорі, посередині картки обов'язково вкажіть ім'я запрошеного людини. Якщо подія планується строго офіційне, то вказувати необхідно повне ім'я гостя. Можна в одному запрошенні вказати відразу декілька осіб, на яких воно поширюється. Як правило, подібні варіанти використовуються, якщо на захід планують покликати сімейну пару або близьких родичів.
5
Якщо ви не заперечуєте проти того, щоб на заході були діти ваших гостей, обов'язково пропишіть це в вашій картці. Звичайно ж, це в тих випадках, коли мова не йде про дитяче свято е. В таких ситуаціях, навпаки, вказують - чи можуть бути присутніми батьки на заході.
6
Обов'язково вкажіть дату, точний час і місце, де буде відбуватися захід.
7
Сам текст запрошення може бути вільної форми. Наприклад, на весілля або Новий рік ви цілком можете дозволити собі оформити його у вигляді віршів. Їх цілком реально знайти в спеціалізованих збірниках або в добірках в інтернеті.
8
Ну і, звичайно, не забудьте підписати вашу картку.
9
Запрошення вручайте тільки особисто в руки. Можете зробити це самостійно, а можете через кур'єра. Висилати же картку по факсу або електронною поштою вважається поганим тоном - гості можуть подумати, що ви до них зневажливо ставитеся.
Корисна порада
Відправляйте запрошення як мінімум за 2-3 тижні до планованого свята. Це дасть час вашим гостям скласти свої плани з урахуванням вашого заходу. Фахівці стверджують, цього часу цілком вистачить, щоб ваші запрошені могли дати вам відповідь - чи будуть вони присутні чи ні.