Як полагодити електронні ваги.

На сьогоднішній день електронні ваги широко використовуються для вимірювання кількості інгредієнтів при виготовленні різних страв (настільні), вимірювання маси тіла (підлогові). Але, на жаль, будь-яка електроніка рано чи пізно ламається. Дотримуючись деякі рекомендації, ваги можна полагодити самостійно.
Інструкція
1
У першу чергу перевірте придатність елементів живлення електронних ваг. Для цього акуратно зніміть корпус ваг. Вийміть елементи живлення, перевірте їх роботу на іншому електронному приладі (завідомо робочому). Якщо справа саме в сіли батарейках, просто замініть їх на нові.
2
Подивіться на шлейф, який з'єднує плату ваг і дисплей. Він може нещільно прилягати до них, що є причиною несправності приладу. Необхідно трохи підняти плату і притиснути її щільно до дисплея. Для цього візьміть маленький дерев'яний брусочок, встановіть його між платою і нижньою частиною корпусу.
3
Зверніть увагу на контактні кінці ваг, які при роботі (натиску на них) щільно прилягають до спеціальних ніжок ваг. Від частого використання метал контактів може потоншати, і ваги стануть видавати помилку. Знайдіть відповідного розміру реле, замініть на ньому контакти, потім прикріпіть до них дроти (краще припаяти).
4
Почистіть електронні ваги . Акуратно видаліть частинки харчових продуктів в кухонних вагах або пилу в підлогових, потрапили всередину в процесі експлуатації. Протріть ваги сухим рушником, якщо випадково в них потрапила вода. Ймовірно, що це стало причиною збою. Врахуйте, що електронні ваги показують неточний вагу, якщо зважувати величина перевершує граничну норму.
5
Проведіть калібрування ваг. Для цього натисніть на кнопку і утримуйте її до тих пір, поки не з'явиться CAL (більше 30 секунд). Потім має з'явитися цифрове значення маси, за допомогою якого буде проводитись калібрування. Як еталон можна використовувати будь-який предмет, на якому вказаний точну вагу. Після закінчення декількох секунд на дисплеї з'явиться слово PASS. Калібрування завершена. Видаліть написи на дисплеї і вимкніть ваги . Якщо калібрування пройшла невдало, з'явиться напис FAIL. Повторіть операцію.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=OAd2HyeHbXA