Як додати блиск очам в фотошопі. блиск очей у фотошопі.

Перед тим як розміщувати фотографію в інтернеті або виводити на друк, необхідно переконатися, що на зображенні немає недоліків. Якщо ви помітили деякі дефекти, такі як відсутність виразності і блиску в очах, скористайтеся інструментами редактора Photoshop.
Інструкція
1
Для початку запустіть графічний редактор і відкрийте в ньому потрібну фотографію. Після чого створіть основу для редагування, вибравши розділ «Шар» у верхній панелі інструментів і підрозділ «Новий шар». Озаглавьте створений елемент Photoshop - «Очі».
2
Обрисуйте контур очей, використовуючи інструмент «Швидке виділення». Щоб додати нову ділянку до щойно відокремленому фрагменту, натисніть в процесі користування інструментом знак «+». Якщо ви хочете виключити ділянку ока з виділення, натисніть знак «-».
3
Перебуваючи на новому шарі «Очі», візьміть інструмент «Пензель», задайте йому чорний колір і проведіть уздовж зробленого контуру. Чорний колір буде видно лише всередині зони виділення.
4
Потім знайдіть у верхній частині віконця «Шари» параметр накладення «Нормальний» і змініть на режим «Множення». Після чого задайте параметр прозорості в правій стороні вікна приблизно 40%.
5
Натисніть сполучення клавіш Ctrl і букви D, прибравши лінію контуру. Потім знову скористайтеся інструментом «Швидке виділення», тільки тепер обрисуйте райдужну оболонку очей.
6
Растушуйте змальовану область. Для цього знайдіть вкладку «Виділення» і виберіть підрозділ «Модифікація». У списку функцій натисніть на «Растушевка» і проставте параметр радіуса до 5 пікселів.
7
Перейдіть на шар «Задній план» і натисніть клавіші Ctrl, Alt і букви D, скопіювавши дане виділення на новий шар. Застосуйте до новоствореному елементу фільтр з назвою «Контурна різкість», що знаходиться в підрозділі «Різкість» розділу «Фільтр». Після чого зменшіть прозорість другого шару до 60%.
8
Візьміть інструмент "Освітлювач" і проведіть пару штрихів у напрямку внутрішніх куточків очей, додаючи своєрідні відблиски. Потім натисніть на «Зберегти» в розділі меню «Файл», і фотографія з виразними блискучими очима готова.