Як відрізнити китайський підроблений телефон від справжнього.

Багатофункціональність і складність складання сучасних мобільних телефонів не є перешкодою для китайських умільців, здатних підробити все що завгодно. Щоб уникнути покупки дорогого мобільного пристрою від відомого вендора, створеного насправді в Китаї, запам'ятайте основні відмінні ознаки.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Перш ніж відправлятися за покупкою нового телефону, зверніться до офіційних веб-сайтам виробників мобільних пристроїв і ознайомтеся з тим, як виглядає той чи інший апарат, запишіть ціни і характеристики цікавлять пристроїв.
2
Одне з головних відмінних властивостей мобільних апаратів Nokia - їх вагу. Тому, якщо купується пристрій популярної фінської марки здається вам підозріло легким, швидше за все, перед вами китайська підробка.
3
Також зверніть увагу на якість пластика. Стисніть корпус в руці, крихкий матеріал - свідчення того, що даний телефон - виходець з китайського заводу. Прислухайтеся до звуку кнопок. У справжніх пристроїв Nokia звук глухий.
4
У китайських творців дуже популярна компанія Motorola. Щоб відрізнити «клон» від оригіналу, вивчіть акумуляторну батарею мобільного пристрою. Якщо воно підроблене, значить і телефон - теж. Направте на блискучу наклейку, розміщену на поверхні акумулятора, ультрафіолетовий промінь. На батареї, виробленої в стінах заводів вендора, під ультрафіолетом ясно розрізняються жовті смужки.
5
Подивіться на наклейку на знімній задньої панелі. Порівняйте кількість цифр, нанесених на неї, з тією кількістю, яка міститься на оригінальному пристрої. Якщо ці показники відрізняються, значить, досліджуваний мобільник - підробка.
6
Щоб відрізнити від підробки телефони японсько-шведської компанії Sony Ericsson, зверніть увагу на матеріал корпусу: неприродні відтінки не властиві оригінального виробу. Розкладні моделі, виготовлені в Китаї, при відкритті схильні скрипіти.
7
Копії iPhone, подібно оригіналу, оснащені сенсорним екраном. Однак вони не підтримують технологію «Multi-Touch», яка дозволяє, наприклад, зменшувати або розтягувати зображення пальцями. Зауважте, що оригінальний апарат ніколи не продається разом зі стилусом.
Зверніть увагу
Іноді на мобільних пристроях зустрічається наклейка з написом Made in China. Це не є ознакою підробки, оскільки багато виробників мають на території Китаю власні заводи, що виробляють мобільні телефони.