Як в Excel відсортувати дані. Як додати кнопку сортування в колонку excel.

Операція сортування даних в табличному редакторі Excel з пакету програм Microsoft Office при роботі з масивами даних буває потрібна дуже часто. Звичайно, це програма не має тих потужних засобів, що закладені в додатки для роботи з СУБД - наприклад, в Access. Проте, і наявних можливостей цілком достатньо для роботи з досить складними і об'ємними таблицями.
Вам знадобиться
  • Табличний редактор Microsoft Office Excel.
Інструкція
1
Відкрийте в Microsoft Excel електронну таблицю, дані якої вимагають сортування.
2
Якщо потрібна сортування за даними лише однієї колонки, то клікніть в ній будь-яку клітинку правою кнопкою миші. В контекстному меню, яке викличе це дія, розкрийте розділ «Сортування». В нього зібрані п'ять способів упорядкування даних - виберіть потрібний варіант. Два верхніх пункту призначені для сортування за зростанням і спаданням, а три інших ставлять на початок таблиці ті рядки, в яких осередку цієї колонки виділені кольором, шрифтом або символом.
3
Скорочений варіант цього списку можна викликати і через меню табличного редактора - для цього використовуйте кнопку «Сортування» в групі команд «Редагування» на вкладці «Головна». В цьому випадку список буде містити тільки команди упорядкування за зростанням і зменшенням.
4
Якщо потрібно більш складна сортування даних одразу за кількома стовпцями, виберіть рядок «Налаштовувана сортування» - в обох описаних вище варіантах вона присутня в меню додатковим пунктом.
5
Після вибору цього пункту на екрані з'являється окреме вікно для настройки порядку сортування. У випадаючому списку «Сортувати по» виберіть колонку, дані якої повинні бути відсортовані в першу чергу. В аналогічному списку під написом «Сортування» виберіть об'єкт упорядкування - значення, колір, шрифт або значок. У третьому випадаючому списку вкажіть порядок сортування - за зростанням, зменшенням або по заданому списку. При виборі третього пункту відкриється додаткове вікно, в якому треба або ввести свій список, або вибрати один з вже наявних.
6
Для настройки наступного рівня сортування натисніть кнопку «Додати рівень» і у вікні з'явиться ще один ряд точно таких же випадаючих списків. Повторіть з ними операції попереднього кроку. Якщо потрібно більше рівнів, виконайте цей крок потрібну кількість разів.
7
Натисніть кнопку OK, і Excel відсортує дані за заданою схемою.