Як вижити без цивілізації.

Інформація про виживання без благ цивілізації корисна багатьом, адже неможливо передбачити, що трапиться на наступний день. З'явилися вже цілі поселення в лісах. Там живуть люди, які добровільно стали відлюдниками. Таких деревенек стає все більше, значить, їх жителі задоволені своїм вибором.
Вам знадобиться
  • - гасові лампи з запасом гасу;
  • - будиночок на узбіччі цивілізації;
  • - запас основних продуктів;
  • - дрова;
  • - зброя;
  • - джерело води;
  • - книги з інструкціями.
Інструкція
1
Почніть своє виживання з покупки будиночка в глухий або покинутому селі. На городі закопайте ємність для збору дощової води. Водостоки проведіть до цієї ємності, використовуйте фільтри для води (поки ще вони є).
2
Купіть гасову лампу, а краще декілька, каністру гасу. Щоб посидіти ввечері при світлі, потрібно 200 грам гасу.
3
Якщо грубки в будинку немає, складіть її ближче до центру хати, щоб прогрівалися кухня і кімната. Натискати побільше дров з найближчого лісу. Можна носити щодня потроху. Викопайте яму для вуличного туалету, побудуйте над нею дощату хатинку.
4
Запасайтеся продуктами першої необхідності. Борошно, крупа, сіль, цукор, рослинна олія завжди в перший час виручать людини, що залишився без благ цивілізації . Насолити сало, воно досить довго зберігається в погребі.
5
Для оборони та полювання потрібно мати зброю. Ніж, рушницю, а цибулю можна зробити самому. Розвідайтеся рибні місця в найближчому водоймі, запасіться снастями. Купіть книги з інструкціями по полюванні, рибалці, землеробству, бджільництву, тваринництву, ремеслам. Все це, безсумнівно, стане в нагоді вам в житті без цивілізації .
6
Встановіть вітряк, це забезпечить більш-менш комфортні умови проживання. Найголовніше - вивчити основи землеробства і обзавестися знаряддями, для яких не потрібні бензин і різні підшипники з іншими дурницями. Але без механізації ви самі зможете виростити їжу тільки на себе одного, тому працювати доведеться всією сім'єю.
7
Складіть у дворі грубку для приготування їжі. Знайдіть цеглини або камені, зробіть з них прямокутник, зверху покладіть лист заліза. На такій споруді можна готувати влітку, щоб не було жарко в будинку.
8
розвіданих, де знаходиться найближчий родник. Для купання та прання підійде дощова і тала вода.
9
Потоваришуйте з найближчими сусідами, щоб у разі нападу, допомогти один одному.