Як швидко розслабитися.

На роботі у вас був дуже напружений день, тиждень і навіть місяць. Ви відчуваєте, що ще трохи, і у вас трапиться нервовий зрив або просто посваритися з усіма оточуючими одночасно. Щоб не довести ситуацію до цього, вам просто необхідно навчитися розслаблятися і відновлюватися.
Вам знадобиться
  • - аромалампи, ароматичні палички,
  • - музика,
  • - зелений чай,
  • - книга.
Інструкція
1
Прийшовши додому, зніміть з себе сковує рух одяг, переодягніться в зручний домашній костюм або піжаму і ляжте на ліжко. Полежіть так декілька хвилин, мріючи про що-небудь. Можете включити заспокійливу музику або звуки природи, уявіть, що ви перебуваєте не вдома, а на березі моря, в лісі або в будь-якому місці, де ви відчуваєте себе умиротворено і в безпеці.
2
Купуйте ароматичні палички або запаліть аромалампу. Почитайте цікаву книгу або подивіться розважальну телепередачу. Випийте кружку зеленого чаю або чорного чаю з м'ятою. Він допоможе вам розслабитися і приємно зігріє тіло.
3
Хороший спосіб розслабитися - це танці. Під час них голова звільняється від непотрібних думок, в організмі виробляються ендорфіни, відбувається розслаблення. Необов'язково йти в нічний клуб, можна голосніше включити музику прямо у себе вдома, закрити штори і танцювати, не соромлячись сторонніх поглядів.
4
Також до розслаблення завдяки фізичній напрузі можна віднести заняття спортом. Під час них ви відволічетеся від щоденних проблем і проясніть свої думки. Можете просто пробігтися в найближчому парку або прокотитися на велосипеді.
5
Хороший і дуже поширений спосіб розслабитися - медитація. Звичайно, навряд чи з першого разу у вас вийде цілком і повністю розслабитися завдяки їй. Але регулярними тренуваннями, починаючи з пари хвилин в день, ви зможете домогтися повного освоєння цієї практики. Купуйте зручний килимок для медитації, провітріть приміщення. Увімкніть повільну заспокійливу музику і приступайте.
6
Якщо ж, перебуваючи на самоті, вам складно відволіктися від робочих думок і повністю розслабитися, покличте в гості друзів. А ще краще - сходіть з ними в ресторан чи кінотеатр. Зміна обстановки також відмінно сприяє розслабленню і позбавляє від непотрібних думок. Головне, намагайтеся допомогти собі, якщо відчуваєте, що пора відпочити. Ніяка робота не варто нервового напруження, адже воно може позначитися і на відносинах з оточуючими, і на вашому здоров'ї.