Як дізнатися мережеву карту.

Мережева карта - це пристрій, що з'єднує комп'ютер з мережею, ще її називають платою мережевого інтерфейсу. На комп'ютері їх може бути встановлено кілька штук. Усі їх можна подивитися в диспетчері пристроїв.
Інструкція
1
Натисніть кнопку Win на клавіатурі (кнопка з логотипом Windows в нижньому ряду клавіатури). Перед вами відкриється меню «Пуск».
2
Клацніть правою кнопкою миші по іконці «Комп'ютер» і виберіть пункт «Властивості». Пед вами відкриється вікно «Система».
3
У лівій панелі задач натисніть на «Диспетчер пристроїв». Операційна система запросить дозвіл на продовження. Натисніть продовжити, при необхідності введіть пароль адміністратора комп'ютера.
4
Перед вами відкриється Диспетчер пристроїв, він дозволяє проглядати все встановлене на комп'ютері обладнання, і налаштовувати його властивості. Знайдіть рядок «Мережеві адаптери» і клацніть «+» навпроти неї, в розгорнулося списку будуть всі мережеві карти компьютера.Строка з назвою мережевої плати виглядає так: «Realtek RTL8139/810x Family Fast Ethernet мережевий адаптер».
Корисна порада
Для перегляду всіх відомостей про комп'ютер зручно використовувати спеціалізоване програмне забезпечення, наприклад SiSoft Sandra.