Як повернути панель закладок.

Відображення декількох документів у вкладках одного вікна програми - безсумнівно, більш прогресивна технологія в порівнянні з використовувалися раніше принципом «одне вікно - один документ». Особливо затребувана така опція в додатках для перегляду веб-сторінок - в браузерах. Майже у всіх додатках цього роду вкладки розміщені на окремій панелі, відображенням якої можна управляти в налаштуваннях програми.
Вам знадобиться
  • - браузер Internet Explorer, Opera, Mozilla Firefox або Apple Safari.
Інструкція
1
Якщо ви використовуєте Internet Explorer, розкрийте вікно основних налаштувань оглядача - для цього в розділ «Сервіс» меню програми поміщений пункт «Властивості оглядача». Вам потрібна кнопка «Параметри» на вкладці «Загальні». Їх на цій вкладці три - натисніть нижню (ту, що поміщена в секцію «Вкладки»). Поставте відмітку в самому верхньому чекбоксі вікна "Налаштування огляду з вкладками». Потім натисніть кнопки OK в двох відкритих вікнах і перезапустіть Internet Explorer - вкладки повернуться.
2
В Opera для виклику аналогічного вікна зі збіркою налаштувань браузера можна натиснути клавіші Ctrl + F12. На вкладці «Розширені» розділ, що відноситься до налаштування вкладок, відкривається за замовчуванням. Клацніть по єдиною розміщеної в ньому кнопці («Налаштування вкладок»), а в додатковому віконці, яке після цього відкриється, приберіть позначку в чекбоксі «Відкривати вікно без вкладок». Вікна налаштувань тепер можна закрити - натисніть в них кнопки OK.
3
Mozilla Firefox для включення відображення панелі вкладок теж вимагає відкриття вікна з настройками браузера. Зробіть це, розкривши в меню розділ «Інструменти» і клікнувши в ньому рядок «Настройки». Вкладку з потрібними настройками довго вибирати не доведеться - вона названа «Вкладки». Поставте відмітку в чекбоксі поруч з написом «Завжди відображати панель вкладок» та натисніть кнопку OK.
4
При користуванні браузером Apple Safari панель вкладок автоматично з'являється сама, коли у вікні додатка відкрито більше однієї вкладки. При одній вкладці у присутності цієї панелі немає необхідності, але відобразити її все ж можна через головне меню - розкрийте в ньому розділ «Вид» і виберіть пункт «Показати панель вкладок». Такий же пункт є і в меню, доступ до якого відкривається клацанням по стилізованої шестерінці в правому верхньому кутку вікна браузера.
Для зберігання адрес сторінок потрібних сайтів майже у всіх сучасних програмах веб-серфінгу - браузерах - використовується « Панель закладок». Її перевага по відношенню, наприклад, до «Експрес-панелі» або «Вибраного» в тому, що ці посилання завжди присутні на крані і для переходу достатньо одного клацання мишкою. Цю панель в інтерфейсі програми можна прибрати або відновити за бажанням.
Інструкція
1
У браузері Opera для того, щоб повернути приховану раніше « Панель закладок», розкрийте меню - натисніть клавішу Alt або клікніть по кнопці із стилізованим символом Opera. Відкрийте розділ «Панелі інструментів» і натисніть клавішу з літерою «П» або клікніть по рядку « Панель закладок». Потрібний елемент інтерфейсу браузера в результаті цієї дії повернеться на своє місце, під адресний рядок.
2
В інтернет-браузері Internet Explorer «Панелі закладок» немає, але є « Панель обраного». Щоб повернути її відображення, клацніть правою кнопкою заголовок вікна програми і в контекстному меню виберіть рядок « Панель обраного». Такий же пункт є і в секції «Панелі» розділу «Вид» в меню браузера - можна використовувати і цю можливість.
3
В Google Chrome через контекстне меню вікна програми цю панель можна тільки відключити, а для її повернення найпростіше використовувати гарячі клавіші - натисніть Ctrl + Shift + B і вона повернеться. У меню, розкриває клацанням по піктограмі із зображенням гайкового ключа, теж є посилання на цю команду. Щоб використовуватися її, перейдіть в розділ «Закладки» і виберіть рядок «Завжди показувати панель закладок».
4
Mozilla Firefox має дуже подібні з Internet Explorer механізми включення відображення «Панелі закладок». І тут клацання правою кнопкою миші по заголовку вікна відкриває контекстне меню з потрібною командою - виберіть у ньому рядок « Панель закладок». І дублікат цього рядка поміщений в той же розділ меню, що і в Internet Explorer - «Вид». Розкрийте його, перейдіть в секцію «Панелі інструментів» і виберіть пункт « Панель закладок».
5
У браузері Apple Safari натисніть клавішу Alt, щоб під заголовком вікна з'явився рядок з розділами меню, і клацніть по напису «Вид». Потрібний вам пункт тут названо «Показати панель закладок» - виберіть його, і панель буде відновлена.