Як в документ вставити посилання. Як дати посилання в документі.

«Посиланнями» прийнято називати веб-адреси різних інтернет-ресурсів. Це скорочення від повної назви «гіперпосилання», яке в початковому значенні увазі не стільки інтернет-адресу, скільки активний елемент гіпертекстового документа . Клацання по такому елементу повинен призводити до завантаження будь-якого іншого документа , не обов'язково розміщеного в інтернеті - це може бути навіть інший фрагмент поточної сторінки.
Вам знадобиться
  • Microsoft Office Word або інший текстовий редактор.
Інструкція
1
Відкрийте документ у програмі редагування і встановіть курсор введення в місце вставки посилання. Після цього введіть повну адресу сторінки, файлу або сайту, на який повинна вказувати гіперпосилання. Якщо є можливість, скопіюйте її в браузері, а не набирайте вручну - ймовірність помилитися в цьому випадку буде набагато менше. Для цього треба натиснути правою кнопкою миші по посиланню в тексті HTML-сторінки і в контекстному меню вибрати рядок «Копіювати адресу посилання». Якщо потрібна адреса сторінки, уже завантаженої в браузер, виділіть URL в адресному рядку та натисніть Ctrl + C. Потім перейдіть у вікно текстового редактора і вставте скопійоване з допомогою клавіш Ctrl + V.
2
У більшості сучасних редакторів тексту описаного вище кроку достатньо, щоб вставлений веб-адреса став гіперпосиланням - програма сама зробить все необхідне. У текстовому процесорі Microsoft Word це відбудеться після того, як ви поставите після URL прогалину.
3
Якщо посилання потрібно не просто помістити в документ в її початковому вигляді, а прив'язати до якогось слова, абзацу або зображенню, то в процедуру вставки треба додати кілька додаткових дій. У Microsoft Word для цього спочатку виділіть елемент (текстовий, графічний або будь-який інший), який треба зробити активним посиланням. Потім клікніть по виділеній області правою кнопкою миші і в контекстному меню виберіть рядок «Гіперпосилання» - ця команда відкриває діалогове вікно для введення адреси.
4
В полі «Адреса» введіть URL. Крім способів, описаних в першому кроці, діалогове вікно дозволяє вибирати потрібну адресу зі списків переглянутих сторінок, документів будь-якої папки вашого комп'ютера, останніх відкритих файлів і т.д.
5
Натисніть кнопку OK в діалоговому вікні, і процедура впровадження гіперпосилання в текстовий документ буде завершена.