Як вкласти і примножити.

Вкладення грошей дозволяє не тільки вберегти їх від інфляції, але й при грамотному розподілі - примножити на певний відсоток. Важливо розуміти основні плюси і мінуси інвестування капіталу в той чи інший засіб.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - план інвестування;
  • - кошти;
  • - консультант.
Інструкція
1
Внесіть гроші на банківський депозит, для цього вам навіть не потрібно володіти професійними знаннями інвестора. Прийдіть в банк, оформите спеціальний договір, відкрийте рахунок і покладіть на депозит вільні кошти. Пам'ятайте, що в більшості випадків банки надають високу ставку при більш тривалому терміні вкладу. Тому немає сенсу інвестувати кошти менше ніж на 1 рік. В цьому випадку ви отримаєте від 8 до 11% за даний період. Уважно знайомтеся з умовами банку на випадок можливого розірвання договору.
2
Вкладайте вільні кошти в нерухоме майно. Цей варіант буде доречний, якщо ви володієте великими коштами, ніж для банківського депозиту. Ви можете купити квартиру, здавати її в оренду і отримувати з цього прибуток. Також у вас є можливість перепродати нерухомість і залишитися в помітному плюсі, так як вона має тенденцію до зростання з року в рік. Якщо ви не володієте такою сумою для вкладення, то можете почати з ПІФів нерухомості.
3
Віддавайте гроші в довірче управління інвесторам на ринку акцій або FOREX. Цей спосіб примноження капіталу набирає популярність в останні роки, оскільки він має багато переваг. По-перше, ви можете мати всього 100 $ для вкладення. По-друге, ви зможете отримувати 100% річних і навіть вище при грамотному розподілі коштів. По-третє, ви довіряєте свої гроші професіоналам-трейдерам, які торгують на ринках не один десяток років.
4
Розподіліть свої кошти в декілька компаній ДУ. Це допоможе уникнути втрати всього капіталу. Проаналізуйте кілька компаній, які надають дану послугу, і рівномірно вкладіть в них вільні кошти. Завжди стежте за рухом ринку і знімайте трохи готівки кожен місяць.
5
Інвестуйте капітал в різні стартап-проекти. Ними можуть бути такі сервіси та сайти, які ще не були запущені на вашому ринку. Ви просто віддаєте свої кошти для організації бізнесу в мережі професійним програмістам і бізнесменам, а після отримуєте частину прибутку від запущеного проекту. Однак вам потрібно бути виборчим, оскільки є ймовірність провалу цього стартапу. Проаналізуйте поточний ринок для виявлення потенційного попиту і тільки потім прийміть рішення про вкладення коштів.
Корисна порада
Консультуйтесь у професійних інвесторів перед будь-яким вкладенням грошей, інакше незнання деяких деталей може коштувати вам всіх коштів або їх частини.