Як вирости в плечах.

Широкі, міцні і красиві чоловічі плечі є одним з головних достоїнств, на які звертають увагу представниці прекрасної статі. Тому чоловіки починають відвідувати тренажерний зал і прагнуть збільшити дану групу м'язів в об'ємі. Злегка підкачані плечі у дівчат надають деяку красу фігури і сексуальність.
Вам знадобиться
  • - штанга;
  • - гантелі;
  • - турнік.
Інструкція
1
Якщо ви хочете збільшити обсяг плечових м'язів, почніть з вправ на турніку. Даний снаряд дає можливість розвитку всього плечового пояса. Прийміть вихідне положення (повісніте і прогніться в спині), ноги зігніть в колінах і схрестіть. Під час підтягування зводите лопатки між собою, верхом грудей торкніться вищої точки турніка. Під час спускання повністю випрямляйте руки, щоб при цьому розтягувалися м'язи спини.
2
Ефективне вправу для м'язів плечового поясу - жим штанги через голову, тим самим йде навантаження на верхню частину трапецієподібних м'язів і середні пучки дельтовидних м'язів. Дане вправу можна виконувати як стоячи, так і сидячи на лаві. Покладіть штангу з певною вагою на плечі за головою, зробіть глибокий вдих і вичавіть снаряд над головою. Намагайтеся тримати спину рівно, не прогинається в попереку. По закінченні руху видихніть. Проробіть вправу 10-15 разів.
3
Для накачування трицепсів, передньої і середньої частини дельтовидних м'язів, ключичній частини грудних м'язів підійдуть наступне базова вправа - жим штанги від грудей. Візьміть штангу, лікті злегка заведіть вперед, поперек не прогинайте. Покладіть штангу на верхню частину грудей, зробіть вдих і вичавіть штангу строго вертикально вгору. У верхній частині руху зробіть видих. Проробіть вправу 10-15 разів.
4
Поставте ноги на ширині плечей, візьміть штангу зверху (відстань між руками має бути п'ятнадцять-двадцять сантиметрів). Підніміть штангу до підборіддя і потримайте близько до тіла. Спина при цьому повинна залишатися прямою, а лікті повинні бути розташовані вище грифа. Дане вправа впливає на передні пучки дельтовидних м'язів і на трапецієподібні м'язи.
5
Візьміть гантелі з певною вагою і підійміть їх до плечей, долоні повинні бути повернені вперед. Підніміть гантелі над головою і доторкніться ними у верхній точці. Опустіть гантелі на видих в початкове положення. Жим гантелей можна виконувати почергово, а також в сидячому положенні. Через велику амплітуди руху, дану вправу більш ефективно, ніж аналогічне зі штангою.