Як в Фотошопі зробити яскраві очі. Яскраві очі в фотошопі.

Щоб фотопортрет став виразним і живим, необхідно виділити очі людини на фотографії. Інструменти графічного редактора Photoshop дозволяють не тільки зробити очі яскравими, а й повністю змінити їх колір, зробивши обличчя привабливим і незабутнім.
Інструкція
1
Відкрийте Photoshop. Увімкніть палітру шарів натисканням кнопки F7. Виберіть і відкрийте потрібну фотографію. Бажано, але необов'язково, щоб фотографія була досить великого розміру. Створіть копію фонового шару. Натисніть на закріплений шар Background («Задній план») правою кнопкою миші і виберіть в меню Duplicate Layer («Дублювати шар»).
2
Клацніть на шар Background copy («Задній план (копія)»), щоб активувати його. Змініть режим накладання Normal («Звичайний») на Screen («Освітлення») в лівому верхньому куті віконця. Клікніть на вкладку Layer («Шари») верхнього меню і виберіть спочатку Layer Mask («Шар-маска»), потім Hide All («Приховати все»). Цим ви додасте на шар маску.
3
Виберіть в панелі інструментів кисть або натисніть І на клавіатурі. Задайте кисті білий колір. Збільште фотографію за допомогою Navigator («Навігатор»). Зафарбуйте на масці очі . Знизьте непрозорість (Opacity) в панелі шарів до значення, яке вас найбільш задовольнить. Вдрукувати віконце зі значенням 100% необхідне значення.
4
Зробіть райдужку яскравіше по-іншому. Відкрийте і збільште зображення. Натисніть на клавіатурі Щ. На панелі шарів ви побачите, що використовуваний інструмент як ніби утиснений. Натисніть на інструмент правою кнопкою миші і виберіть Dodge Tool ("Освітлювач").
5
Створіть копію фонового шару поєднанням Ctrl + J. Проведіть кілька разів інструментом "Освітлювач" по райдужці. Знизьте непрозорість шару, якщо це необхідно, або змініть режим накладання на Overlay («Перекриття») або Soft Light («М'яке світло»).
6
Використовуйте для поліпшення зовнішнього вигляду очей інструмент «Магнітне ласо». Відкрийте фотографію. Виділіть райдужку інструментом Magnetic Lasso. Цей інструмент можна активувати, натиснувши кнопку L і на панелі інструментів натиснувши на інструмент правою кнопкою миші. Виберіть «Магнітне ласо». Скопіюйте виділену область, натиснувши Ctrl + J. Змініть режим накладання на Screen («Освітлення») і відрегулюйте при необхідності непрозорість.
7
Відкрийте потрібну фотографію. Створіть новий шар поєднанням Ctrl + Shift + N. Візьміть м'яку кисть білого кольору і поставте на новому шарі два плями на райдужці. Зітріть інструментом «Eraser» («Ластик») зайве. Змініть режим накладання на «Overlay» («Перекриття»). Змініть непрозорість, щоб домогтися бажаного результату.
8
Відкрийте зображення. Виділіть очі за допомогою інструменту Magnetic Lasso. Відкрийте вкладку верхнього меню Layer («Шари»), потім групу New Adjustment Layer («Новий коригувальний шар») і там клікніть на Сurves («Криві»). Відсуньте відкрилося вікно з кривими так, щоб бачити очі . Ставте точки на пряму, викривляючи її. Перетягуйте точки, утримуючи ліву кнопку миші. Слідкуйте за результатом. Коли бажаний результат буде досягнутий, натисніть Ок.
Зверніть увагу
Якщо після вашої роботи райдужна оболонка ока здається дещо менше, а білок очі більше, ніж на вихідному зображенні, візьміть кисть з чорним кольором і зафарбуйте райдужку на масці верхнього шару.
Корисна порада
Зберігайте проміжні зображення у форматі .psd (растровому форматі, який дозволяє зберігати зображення без втрати шарів). Кінцевий варіант фотографії збережіть в форматі .jpeg з якістю 12 або .png".
Збільшення яскравості очей ні знімку дозволяє надати оброблюваної картинці додаткову виразність. В редакторі Photoshop це завдання можна вирішити за допомогою інструментів ретуші й зміни режиму накладення шару.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - фотографія.
Інструкція
1
Завантажте знімок, призначений для обробки в Photoshop опцією Open меню File. При ретушуванні області очей розумніше відкрити зображення в повний розмір. Для цього введіть у поле палітри Navigator значення, рівне ста відсоткам.
2
Якщо знімок зроблений великим планом і на ньому помітні кровоносні судини, котрі виділяються на тлі білків очей, приберіть їх за допомогою Clone Stamp. Для цього опцією Layer, яка знаходиться в групі New меню Layer, вставте в документ прозорий шар. Зробіть активним інструмент Clone Stamp і включіть в панелі його налаштувань опцію Sample all layers, яка дозволить копіювати пікселі з будь-якого видимого шару фотографії.
3
Натиснувши на клавішу Alt, клікніть по світлій області очі на знімку. Відпустивши Alt, закрийте скопійованими пікселями кровоносні судини. Відрегулюйте прозорість шару з ретушшю так, щоб білки очей виглядали реалістично. Для цього понизьте значення параметра Opacity для шару, на якому знаходяться результати застосування Clone Stamp.
4
За допомогою поєднання Ctrl + Alt + Shift + E створіть в документі шар, що містить копію всіх видимих деталей зображення. Виберіть для цього шару один з режимів накладення в проміжку від Screen до Overlay. Можна поекспериментувати з режимами, що знаходяться між Soft Light і Pin Light, але при такому накладенні ви ризикуєте сильно змінити забарвлення райдужної оболонки очі .
5
Змінивши режим накладення, ви змінили кольору на всьому знімку. Щоб обмежити область впливу ефекту, додайте до верхнього шару маску за допомогою опції Hide All групи Layer Mask меню Layer. Зробіть білий кольором переднього плану і прокрасьте маску в області очей інструментом Brush. При необхідності можна послабити зміна кольору очі , обробивши маску над райдужною оболонкою чорним кольором. Щоб ефект не зник повністю, надайте параметру Opacity в настройках кисті значення близько тридцяти відсотків.
6
Скориставшись опцією Save As меню File, збережіть оброблене фото в файл jpg.