Як виховувати хлопчаків.

Виховання дитини є досить складним і тривалим процесом. І якщо в сім'ї народжується хлопчик, батьки всіма силами намагаються з самого дитинства прищеплювати йому чоловічі якості.
Інструкція
1
Давайте дитині більше самостійності. Для виховання справжнього чоловіка доведеться звикнути до того, що ваша дитина буде досить швидко ставати незалежним від вас. І вам навіть доведеться сприяти цьому процесу, оскільки саме ця якість важливо для хлопчиків. Дозволяйте синові, наприклад, самостійно вибирати одяг, поясніть, що за свої іграшки він сам несе відповідальність і так далі.
2
Прикладом для сина повинен стати його батько. Якщо ви хочете виховати в дитині певні якості, обов'язково показуйте їх на прикладі глави сім'ї, адже саме йому наслідують хлопчики. У тому випадку, якщо мати виховує сина одна, ставте в приклад свого батька або іншого родича/друга сім'ї. Головне, щоб він дійсно підходив для цієї ролі.
3
Прищеплюйте повагу до жінок. Це важлива якість добре вихованого хлопчика, а згодом і чоловіки, і виховувати його потрібно з раннього дитинства. Поясніть, як ставитися до мами, сестри, бабусі, дівчаткам з дитсадка і школи. Син повинен зрозуміти, що дівчатка слабкіше, вони потребують допомоги і захисту. При цьому важливо не протиставляти дві статі один одному.
4
Не забувайте про ласки та інших проявах любові. Хлопчики, як і дівчатка, потребують того, щоб відчувати батьківську любов. Не варто, виховуючи чоловіка, позбавляти сина теплоти і радості у відносинах з батьками.
5
Підтримуйте його інтереси і ніколи не нав'язуйте свої. Неважливо, що ви мріяли про сина-борця, а він вирішив грати на фортепіано. Будь-яке творче начало має отримати схвалення від батьків, навіть якщо вибір їх не цілком влаштовує. Дозвольте своїй дитині спробувати себе в різних областях, нехай він вибере те, що йому дійсно подобається і підходить.
Зверніть увагу
Виховуючи в синові мужність, будьте обережні. Якщо ви перестараєтеся, можете отримати агресивного хлопчика і забіяки.