Як провести весняні канікули вдома.

Весняні канікули - одне з найприємніших подій у році. Але що, якщо навіть незважаючи на відмінну погоду за вікном вам доводиться з деяких причин провести їх будинку? Не варто впадати у відчай, адже головне, що у вас попереду багато вільного часу.
Вам знадобиться
  • - настільні ігри,
  • - книги,
  • - фільми.
Інструкція
1
Виспіться. Мабуть, головне, чого не вистачає людині під час будніх днів, - це сон. І канікули - саме що ні на є підходящий час, щоб заповнити цей недолік. Присвятіть пару перших днів фізичному відпочинку. При першому ж позіху вирушайте в ліжко і з чистою совістю засинайте, не боячись проспати заняття.
2
Не лежіть довго в ліжку. Двох днів цілком достатньо, щоб ваш організм повністю відновився фізично. Адже ви не хочете, щоб головним спогадом про канікули були ваші сни. Наведіть порядок у квартирі або хоча б у своїй кімнаті. Весна - пора, коли людям хочеться оновлень, і генеральне прибирання з викиданням непотрібного мотлоху дуже підходящий спосіб, щоб відчути легкість і чистоту.
3
Подивіться фільми, на які раніше не вистачало часу. Складіть список з декількох фільмів і дивіться по одному в день. Ведіть записи після перегляду, щоб ваші враження від нового сюжету залишилися в пам'яті надовго.
4
Освойте нові кулінарні рецепти. Порадуйте будинку шніх фруктовим пирогом або свіжими десертами. Такі страви піднімають настрій, а запах випічки створює затишок.
5
Не дайте вашому тілу перетворитися на розслаблену відпочинком тушку. Регулярно робіть зарядку. Знайдіть в інтернеті відеозапис і займайтеся з віртуальним тренером або ж виконуйте звичайні вправи, такі як присідання або віджимання. Підтримання свого тіла в тонусі допоможе вам не розслаблятися надто під час канікул, а це в свою чергу посприяє благополучному переходу в робочий режим після їх закінчення.
6
Запросіть у гості друзів. Пограйте з ними в настільні ігри або Твістер. Влаштуйте вечір спогадів чи колективний перегляд кіно. Велика перевага канікул в тому, що гостям не потрібно прагне якомога швидше потрапити до себе додому, так як вранці не потрібно кудись поспішати.
7
Регулярно провітрюйте будинок, щоб організм не відчував нестачу в кисні. Свіже повітря бадьорить і тонізує. Головне, на що вам варто себе налаштувати перед такими будинку шнімі канікулами: ніколи ненудно тому, хто не чекає, поки його стануть розважати, а сам докладає зусиль до відмінного проведення часу. Тому не розклеювали, а намагайтеся захопити себе улюбленими справами.