Як повернути монітор в магазин. заяву про повернення товару.

За російськими законами товари в ряді випадків можна повернути в магазин . Свої правила встановлені для технічно складного обладнання для домашнього використання, в тому числі для моніторів комп'ютерів.
Інструкція
1
Дізнайтеся, чи маєте ви право повернути монітор назад. За російським законодавством більшість товарів ви можете віднести назад в магазин , навіть якщо вони просто перестала подобатися, протягом чотирнадцяти днів після покупки. Однак монітори, як і інші складові частини комп'ютера, на які оформляється технічний паспорт, такому поверненню не підлягають.
2
При виявленні технічної несправності зв'яжіться з центром гарантійного обслуговування. Там вам допоможуть, якщо термін гарантії ще не закінчився. Якщо ж вони визнали несправність що не підлягає корекції, зверніться в магазин , де ви купили монітор. Те ж потрібно зробити, якщо вже після покупки ви виявили косметичний дефект, наприклад, подряпину на корпусі або скол. Якщо ці пошкодження не були описані в документах при покупці, ви маєте право пред'явити претензію магазин у.
3
переговори з питання повернення обладнання з продавцем. Пред'явіть йому чек і гарантійний талон і викладіть суть свої претензій. Якщо він відмовляється розглядати повернення вам грошей або заміну товарів, попросіть запросити менеджера. Цілком можливо, він буде більш доброзичливий до клієнта.
4
Якщо навіть керівництво магазин а відмовляється прийняти проданий монітор назад, зверніться в службу захисту прав споживача за місцем проживання. Там вам зможуть надати юридичну підтримку, наприклад, для подачі в суд на підприємців. Однак майте на увазі, що у випадку судового розгляду вам, найімовірніше, доведеться оплачувати експертизу купленого товару зі своєї кишені. Ці гроші будуть вам відшкодовані лише в тому випадку, якщо магазин програє справу в суді.
Корисна порада
Поставтеся серйозно до вибору магазину техніки, де ви збираєтеся купити монітор. У разі звернення в магазин з хорошою репутацією ризик повернення обладнання зведеться до мінімуму.