Як бути радісним.

Розбудовуватися і сумувати набагато простіше, ніж прийняти свідоме рішення знайти радість в житті. Однак тільки вибір на користь останнього дозволить вам багато років по тому із задоволенням сказати собі, що кожна хвилина минулого була хороша, і кожен день прожитий не дарма.
Інструкція
1
Починайте ранок з посмішки своєму відображенню. Подивившись у дзеркало, привітайте себе з початком нового дня і пообіцяйте провести його цікаво і з користю. Лягайте спати з думкою, що завтрашній день буде ще краще.
2
Уникайте товариства людей, завжди чимось незадоволених і вічно хто в жалобі на важку долю. Психологи давно встановили, що вони живуть за сценарієм, сформованому їх же песимістичним поглядом на світ. Дистанціюється від пагубного впливу таких суб'єктів.
3
Навчіться помічати навколо красу і гармонію, будьте уважні до життя. Незалежно від свого віку не переставайте шукати і акцентувати увагу на тому, що викликає подив і захоплення.
4
Діліться хорошим настроєм з іншими: влаштовуйте зустрічі з друзями, робіть приємні сюрпризи рідним і близьким, приділяйте увагу старшим, грайте з дітьми. Намагайтеся завжди і скрізь створювати атмосферу доброти і приязні.
5
Більше жартуєте, проте так, щоб нікому не було образливо. Підтримуйте своє вміння жартувати читанням Зощенко, Ільфа і Петрова, Аверченко та інших класиків і сучасних гумористів. Дивіться хороші комедії.
6
Живіть сьогоднішнім днем, прагніть насолоджуватися кожною хвилиною, а обдумування глобальних проблем: коли буде кінець світу, чи надовго вистачить запасів прісної води на Землі, не гряде чи черговий дефолт - залиште іншим. Якщо за посадою вам положено дозволяти якісь конфлікти, обов'язково уравновесьте ця обставина джерелами радості поза професійної сфери.
7
Намагайтеся скрасити рутину і сірі будні поїздками, походами, захоплюючим хобі, відвідуванням цікавих заходів.
8
Почніть практикувати йогу. Уже після перших занять відчуєте, наскільки краще здається світ навколо, і як умиротворено ви себе почуваєте.
9
У важкі хвилини нагадуйте собі, що смуток - великий гріх, і все, що трапляється, - на краще, як би погано вам спочатку не було.