Як обчислити синус.

Функції синус і ко синус відносяться до області математики, яку називають тригонометрією, тому й самі функції називають тригонометричними. Згідно найстарішому з визначень вони висловлюють величину гострого кута в прямокутному трикутнику через відносини довжин його сторін. Обчислення значень синус а при сучасному рівні розвитку електронної техніки - досить проста задача.
Вам знадобиться
  • Калькулятор Windows.
Інструкція
1
Використовуйте калькулятор для обчислення синус а кута - обчислення тригонометричних функцій передбачено в більшості з них. Враховуючи наявність калькулятора в багатьох мобільних телефонах, деяких наручних годинниках та інших мобільних гаджетах, не кажучи вже про комп'ютери, це, мабуть, найдоступніший спосіб обчислення синус а. Якщо ви вирішите скористатися програмним калькулятором комп'ютера, то посилання на його запуск шукайте в головному меню ОС. Якщо це Windows, натисніть кнопку Win, виберіть в меню пункт "Всі програми", перейдіть в підрозділ «Стандартні» і клікніть по рядку «Калькулятор». Щоб відкрити в запустив додаток доступ до команд обчислення тригонометричних функцій натисніть клавіші Alt + 2.
2
Якщо у вихідних умовах величина кута, синус якого потрібно обчислити, дана в градусах, переконайтеся, що поруч з написом «градуси» в інтерфейсі калькулятора стоїть відмітка. Для введення вихідної величини в інших одиницях - радіанах або градах - цю позначку треба перемістити у відповідне поле.
3
Введіть з клавіатури або за допомогою кнопок на екрані величину кута і клікніть по кнопці з написом sin. Калькулятор відобразить шукане значення.
4
Величина кута не обов'язково повинна бути відома з умов, якщо в них приведені інші параметри, побічно визначальні його величину. В таких випадках як доповнення до калькулятора буде потрібно ще й знання деяких теорем з області тригонометрії. Наприклад, в умовах можуть бути дані тільки довжини гіпотенузи і катета, лежачого навпроти кута, синус якого потрібно обчислити. Тоді вам можна буде обійтися без тригонометричних функцій калькулятора: введіть довжину відомого катета, натисніть знак ділення - «слеш» - наберіть довжину гіпотенузи і натисніть Enter. Величина, відповідна синус у кута, з'явиться у віконці калькулятора.